На Львівщині створили нові лісові заказники

25 жовтня 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

З метою збереження біорізноманіття, типових та унікальних природних комплексів на Львівщині створили 11 лісових заказників місцевого значення загальною в межах дочірніх підприємств ОКС ЛГП «Галсільліс».

Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 25 жовтня, під час чергової сесії Львівської обласної ради.

«Ми підготували із фахівцями Національного лісотехнічного університету обґрунтування про необхідність збереження цих непорушених антропогенним впливом насаджень з метою збереження і відтворення. Завдяки новим заказникам природо-заповідний фонд області збільшився на 10,8 га», - зазначив директор департменту екології та природніх ресурсів Руслан Гречаник.

Зокрема, рішенням обласних депутатів створили заказники: «Вислобоки» у Кам’янка-Бузькому районі, «Ангелівка» у Буському районі, «Сможанка» у Сколівському районі, «Гаївка» у Дрогобицькому районі, «Верхнє» у Турківському районі, «Моршинське узлісся» у Стрийському районі, «Підлипницький» у Жовківськомурайоні, «Під Закладом» у Миколаївському районі, «Білий берег» у Перемишлянському районі, «Бачина» у Старосамбірському районі та «Нивки» у Сокальському районі.

Ключові слова:

заказникисесія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook