На пробне ЗНО-2020 можна зареєструватися із 3 січня

27 листопада 2019р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Із 3 по 24 січня триватиме реєстрація учасників на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2020. Зареєструватися можна на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Відтак, пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 28 березня.

“Пробне ЗНО - це можливість психологічно підготуватись до роботи в чужому приміщенні, дізнатися про всі етапи проведення тестування та випробувати свої знання, працюючи із завданнями”, - зазначила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти Лариса Середяк.

За її словами, учасникам, які найшвидше зареєструються на пробне ЗНО-2020, кваліфіковані екзаменатори перевірять відкриті завдання з розгорнутою відповіддю. Бонус отримають перших 200 зареєстрованих учасників з української мови і літератури, 300 – з математики.

Також Лариса Середяк наголосила, до 1 грудня вищі навчальні заклади повинні затвердити свої правила прийому на базі умов прийому, прийнятих МОН та опублікувати їх на свої сайтах.

Як підкреслила директор Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти, декілька змін відбулось в умовах прийому.

“Дійсними будуть сертифікати за чотири роки, починаючи з 2017 року, і лише іноземна  мова - з 2018. Випускники матимуть право подавати документи у п’ять закладів вищої освіти, минулого року було 7. Для подання на державну форму навчання необхідно мати не менше 125. Для вступу на спеціальності “Медицина”, “Педіатрія”  -  не менше 150 балів. На “Право”, “Міжнародні відносини” – не менше 140 балів. Тобто, якщо абітурієнт набере менше, то він не зможе вступити навіть на платну форму”, – наголосила  Лариса Середяк.

Як і в минулі роки, за запитом учасників завдання сертифікаційних робіт з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською й угорською мовами.

Начальник управління дошкільної, загальної середньої, професійної освіти, соціального захисту, позашкільної та виховної роботи, координації діяльності вищих навчальних закладів і науки департаменту освіти і науки облдержадміністрації Галина Яворовська зазначила, цьогоріч кількість учнів, які навчаються в 11 класі збільшилась і становить  майже 15 тисяч.

“Нами уже визначено усі повноваження органів місцевого самоврядування, керівників загальної середньої освіти, а також процес доведення випускників до ЗНО. Тому сподіваємось, що абітурієнти покажуть хороші результати під час зовнішнього незалежного оцінювання”, - підкреслила Галина Яворовська.

Зазначимо, ознайомитись із навчальними матеріалами для проходження ЗНО -2020 можна на сайті ЛРЦОЯО.

Ключові слова:

ЗНО 2020

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook