Львівська ОДА співпрацюватиме із громадськими організаціями «Ротарійські клуби» м.Львова у напрямку гуманітарної та соціальної сфери

2 грудня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівська облдержадміністрація співпрацюватиме із громадськими організаціями «Ротарійські клуби» м. Львова у  напрямку гуманітарної та соціальної сфери. Відповідний Меморандум підписали сьогодні, 2 грудня.

“Ми раді, що така організація як Ротарі існує в світі. Приємно, що ми продовжуємо співпрацю у важливих напрямках. Я думаю, що облдержадміністрація зможе бути майданчиком для нових починань, покращення проектів, які були вже розпочаті. Ротарі має  багато заслуг в Україні і Львів, у якому представлено багато Ротарійських клубів показує дієвість цієї організації, що люди можуть служити один одному, розвиваючись професійно кожен у своїй сфері. Радий, що кількість членів клубу зростає, все більше людей стають активними, клуб Ротаракт залучає молодь, яка буде гідними представниками дорослого Ротарі”,– зазначив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

Меморандум передбачає сприяння розвитку освіти, науки, медицини, культури, туризму, спорту, соціальної сфери, інформаційної діяльності, а також реалізацію спільних проектів з покращення матеріально-технічної бази та розвитку закладів гуманітарного та соціального профілю на території області.

Окрім того, організацію  заходів у сфері розвитку гуманітарної та соціальної сфери Львівської області, у тому числі шляхом проведення конференцій, круглих столів, зустрічей та інших публічних заходів.

“Ротарійці – це лідери, які об’єднуються, щоб впровадити позитивні зміни в своїх громадах.  Головний лозунг організації “Служіння понад власне Я”. Тому думаю, що ця  співпраця, яку ми продовжуватимемо з облдержадміністрацією принесе користь громаді Львівщини, а також задоволення ротарійцям нашого міста”, - зазначив член Ротарійського клубу Павло Кашкадамов.

“Для нас надзвичайно важливо залучати більше проектів. Дуже складно знайти хороші,  постійно доводиться обирати, зокрема і у Львівському регіоні. Тому укладання цього Меморандуму можливо буде способом співпраці на шляху до пошуку  гарних ідей та їх реалізацій”, - зазначив голова Ротарі Клуб «Львів-Інтернешнл» Пітер Мейер Расмуссен.

Зазначимо, у Львові діє 7 Ротарі Клубів, що об’єднують понад 200 Ротарійців. Загалом в Україні налічується понад 50 Ротарійських клубів.

Ключові слова:

МеморандумРотарі

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook