Юрій Бучко перевірив дотримання вимог природоохоронного законодавства на асфальтобетонному заводі

4 березня 2021р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко спільно з представниками департаменту екології та природних ресурсів перевірили дотримання природоохоронного законодавства на асфальтобетонному заводі компанії “Онур”.

Компанія “Онур” – одна з трьох найбільших підрядних організацій на Львівщині, яка проводить будівництво та ремонт автомобільних доріг. У її підпорядкуванні -   чотири асфальтобетонні заводи в області, обладнані сучасними установками, які унеможливлюють забруднення цим підприємствами атмосферного повітря.

“У компанії  наявні всі дозвільні документи в галузі навколишнього природного середовища, та підприємство вчасно сплачує  екологічні податки. “Онур” має сертифікати якості і захисту навколишнього середовища TS-EN-ISO 9001 та ISO 14001. Процес випуску асфальтобетонних сумішей повністю автоматизований. Установка обладнана системою очистки викидів (пило-газоочисні установки – високоефективні фільтри з коефіцієнтом очистки 99%). Запилені продукти спалювання природного газу надходять в осаджувальні камери-фільтри і далі по газоходу на суху очистку (циклони, димосос)”, - зазначив Юрій Бучко.

Як повідомили у компанії, їхні заводи  мають сучасне обладнання італійських виробників, яке розроблено для отримання якісної продукції та з наданням мінімальної шкоди навколишньому середовищу. Щороку проводять моніторинг виробництва  та здійснюють контроль викидів на межі санітарно-захисної зони, та безпосередньо на джерелах викидів, контролюючи, чи немає перевищень.

“Фільтри очистки забруднюючих речовин від комплексу виробництва асфальтобетону – це спецобладнання, призначенням якого є очищення забрудненого стисненого повітря. Вони використовуються для сухого поділу пилових частинок або для вилучення корисного пилу з потоків повітря. Зазвичай забрудненість на виході, після процесу очищення становить не більше 10 мг/м3, при цьому чистота повітря після процесу фільтрації досягає 99,99 %. Принцип дії фільтрів оснований на процесі осадження часток пилу на поверхні фільтрувального матеріалу. При цьому створюється пиловий шар на поверхні тканини, що служить додатковим фільтрувальним шаром. Товщина цього шару зростає в процесі роботи рукавного фільтру. Відповідно зростає і гідравлічний опір всієї аспіраційної установки”, - наголосив представник компанії “Онур” Іса Шан.

Головними перевагами фільтрів  є ефективність, економічність, надійність і, відповідно, довговічність. Фільтр для очистки стисненого повітря встановлюють у системи пиловловлювання і аспірації. 

По завершені будівельного сезону завод обслуговується, також контролюється стан системи очистки викидів, при потребі робиться заміна.
Зазначимо, цього року  “Онур” ремонтуватиме на Львівщині  автомобільні дороги -  “Бориня-Боберка”, “Східниця- Верхнє Синьовидне”, “Турка-Східниця”, міст  у Крушельниці.

Оксана Буй

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook