Завершився перший етап відбору на конкурс «Розвиток мережі молодіжних центрів»

23 березня 2021р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Вчора, 22 березня 2021 року, комісія завершила перший етап відбору учасників проекту «Розвиток мережі молодіжних центрів» на виконання Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2021-2025 роки.

Окрім цього, в межах проекту буде залучено волонтерську ініціативу «Будуємо Україну Разом» та Українську Академію Лідерства.

Нагадаємо, що Програмою передбачено 4 ключові сфери розвитку центрів: кадри та людський потенціал, інфраструктура та ресурсне забезпечення, програмно-змістовне наповнення та інституційна підтримка.

В першому етапі, організатори відібрали для подальшої участі такі територіальні громади:

- Стрийська;

- Пустомитівська;

- Сокальська;

- Бродівська;

- Жовківська;

- Старосамбірська;

- Добросинсько-Магерівська.

«Основним критерієм, на який опиралась комісія при відборі конкурсних заявок, була готовність місцевої влади до створення молодіжних центрів у своїй громаді та наявність проактивної молоді. Це є основні умови, які дозволяють будувати успішну громаду, залучаючи потенціал молоді, – зазначив Іван Сапса, співорганізатор проекту.

Звертаємо увагу на те, що учасники програми отримають партнерський статус та підтримку на обласному рівні в частині менторства, розвитку місцевих команд, волонтерської допомоги, стратегування молодіжної роботи та співорганізації заходів.

На інших аплікантів конкурсу чекатиме другий етап відбору – безпосередній виїзд в громаду із вивченням молодіжного середовища та перспективою розвитку молодіжного простору. Оголошення другого туру очікуйте вже наступного місяця.

Відповіді на організаційні та інші моменти, що стосуються проєкту, можна дізнатись за телефоном 097 75 71 390, – Іван Сапса.

Організатори проекту: управління молоді то спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний молодіжний центр за сприяння комісії з питань молоді та спорту Львівської обласної ради.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook