Компанія, що створює обладнання для дітей з церебральним паралічем, перемогла у конкурсі стартапів

20 листопада 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Команда WARM LIFE UKRAINE створила та вдосконалює українські технічні засоби реабілітації.

Свій винахід Сергій Полонський, Дмитро Винокур та Євгеній Пилипчук називають вертикалізатор. Такий прилад допомагає діткам з ДЦП більше рухатися та довше перебувати та бавитися у вертикальному положенні. Це дуже важливо для правильного розташування внутрішніх органів, підтримки фізичного та психологічного здоров’я малечі.

«100 тисяч гривень на West Ukrainian Pitch Day ми передали… особливим дітям! Саме так - стартап, який переміг у конкурсі від венчурного фонду QPDigital, Львівської обласної державної адміністрації та West Ukrainian Business Club створює спеціальне обладнання для дітей з церебральним паралічем. Дітей з такими потребами в Україні понад 160 тисяч. І держава частково підтримує їх, виділяючи кошти і на спеціальне реабілітаційне обладнання. За минулі роки ця сума сягала 1 млрд гривень. Але якщо аналогічний прилад іноземного виробництва коштує понад 160 тисяч гривень, то розробка українців - 53 тисячі», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Ці сто тисяч хлопці використають для вдосконалення вертикалізатора, його популяризацію і виведення на ринок. Ідею передати 100 тисяч гривень кращому стартапу осіннього XX Львівського економічного форуму запропонували партнери з венчурного фонду QP Digital.

«Ми радо підтримали таку ідею, а днями оголосили добір заявок на конкурс. Дякуємо всім, хто взяв участь та презентував свої стартапи. Щиро дякую партнерам. Дуже хочемо, щоб нинішній West Ukrainian Pitch Day став початком широкої платформи для підтримки українських стартапів, а, можливо, колискою смарт-спеціалізації Львівщини, яка передбачена стратегією області», - додав очільник області.

Ключові слова:

стартап

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook