У лютому відбудуться збори зі створення групи щодо виконання Ініціативи прозорості видобувних галузей

11 січня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

У четвер, 10 лютого, на онлайн-платформі Zoom відбудуться збори щодо вибору представників від громадських об’єднань та видобувних підприємств до складу Регіональної багатосторонньої групи з імплементації Ініціативи прозорості видобувних галузей у Львівській області (далі - ІПВГ). 

На виконання Закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях»  та відповідно до Розпорядження Кабміну затверджено План дій із впровадження Ініціативи "Партнерство "Відкритий Уряд" у 2021-2022 роках. Львівська, Полтавська, Харківська, Сумська, Івано-Франківська, Чернігівська облдержадміністрації та Міненерго визначені відповідальними за реалізацію завдань із «Запровадження електронної системи подання та аналізу звітності ІПВГ» з метою залучення усіх зацікавлених сторін до реалізації ІПВГ на регіональному рівні.

Для участі в онлайн-зборах представникам громадських об’єднань та видобувних підприємств необхідно не пізніше 17:00 год. 31 січня 2022 року надіслати на адресу ngp_loda@ukr.net, письмові пропозиції (заяву) про участь у зборах.

Брати участь у зборах та бути обраними до складу Регіональної Багатосторонньої групи ІПВГ мають право громадські об’єднання, які зареєстровані в установленому порядку, здійснюють громадську діяльність у видобувних галузях та видобувні компанії, які здійснюють господарську діяльність із видобутку вуглеводнів на території області.

Громадське об'єднання та видобувне підприємство може запропонувати не більше одного представника для участі в зборах (делегат зборів) та не більше одного кандидата до складу Регіональної Багатосторонньої групи ІПВГ.

Заяву просимо подати на бланку організації/підприємства за підписом керівника, або особи, що його заміщає. У заяві для участі у зборах необхідно зазначити особу кандидата до складу Багатосторонньої групи.

До заяви необхідно надати інформацію в довільній формі, що підтверджує провадження громадської/господарської діяльності у видобувних галузях та зазначити контактну особу та її електронну адресу.

Детальна інформація щодо онлайн-зборів та посилання на нього будуть опубліковані на вебсайті Львівської облдержадміністрації не пізніше 7 лютого 2022 року.

З інформацією стосовно міжнародної Ініціативи прозорості щодо забезпечення прозорості у видобувних галузях (Extractive Industries Transparency Initiative) можна ознайомитися на сайті https://eiti.org/.

З інформацією стосовно впровадження ІПВГ в Україні та щорічними звітами за попередні роки можна ознайомитися на національному сайті ІПВГ в Україні http://eiti.org.ua/.

Довідково:

ІПВГ – це міжнародний стандарт належного та прозорого управління нафтовими, газовими та іншими природними ресурсами. Він пропонує чітку і гнучку методологію для розкриття та вивірки платежів компаній та державних доходів у країнах, які впроваджують цю Ініціативу. Мета впровадження ІПВГ в Україні: забезпечити прозорість в управлінні природними ресурсами країни та розкрити інформацію про державні доходи від видобувного сектору.

Ключові слова:

відкритий уряд

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook