З понеділка учні старших класів області можуть повернутися до очного навчання

11 лютого 2022р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

На Львівщині зменшується захворюваність серед дитячого населення на COVID-19. У зв’язку з цим сьогодні заклади загальної середньої освіти прийматимуть рішення про можливість відновлення офлайн-навчання для учнів 5-11 класів.

Як розповів директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Орест Чемерис, зараз кількість дітей з COVID-19 у стаціонарах області коливається від 110 до 115 осіб, окрім того зменшується кількість звернень до медиків щодо дитячої захворюваності.

“Зараз діє  рішення обласної комісії ТЕБ і НС, згідно з яким молодші класи  повернулися до очного навчання, а учні старших класів окремих міст навчаються дистанційно.

Ми проаналізуємо показники захворюваності дітей Львова, Дрогобича, Червонограда і  Стрия, адже саме у цих містах були найвищі показники. Рішення про повернення до очного навчання приймає адміністрація закладу освіти. Проте слід враховувати, що навчання залишається дистанційним, якщо хворіє на COVID-19 або перебуває на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 більш як 50 % здобувачів освіти та персоналу.

«Враховуючи спад захворюваності серед дітей, швидше за все, старші класи повернуться до очного навчання, але це буде відомо до кінця дня», - зазначив Орест Чемерис.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook