Нові навики 21 століття: на Львівщині завершився молодіжний форум «StudyDo»

19 жовтня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

З 18 по 16 жовтня, у приміщенні Сенсотеки, що у Стрийському парку, проходив триденний форум для молоді «StudyDo». Захід об’єднав молодих людей з різних куточків Львівщини.

Організатори форму закцентували увагу на налагодженні ефективної комунікації між громадськими організаціями та молодіжними платформами,  опануванні soft skills, освоєнні нових навичок, необхідних у XXI столітті.

Захід провели у форматі тренінгів, які проходили у двох зонах:

- «Project Management» – тут учасники отримали знання про організацію, та управління проектами, а також менторську підтримку;

- «Soft Skills», або ж «М’які навички» – навчання з основ ораторського мистецтва, критичного мислення, знайомство з дизайном мислення.

Окрім цього, програма форуму включала різноманітні ігри, руханки, квести, практичні завдання та розіграші.

Проєкт реалізовувався командою Львівського обласного учнівського парламенту спільно з громадською організацією «Культурно-Історичний центр «Артефакт» за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської обласної державної адміністрації у межах підтримки конкурсу молодіжних проєктів, для реалізації яких у 2020 році надається фінансова підтримка з обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016 – 2020 роки.

Ключові слова:

«StudyDo»молодіжний форум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook