Навколо України за один день: в управлінні туризму та курортів напрацювали новий маршрут

20 квітня 2022р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Працівники Львівської ОВА за допомогою програми Strava намалювали умовний контур мапи України в межах міста Львова, яким охочі можуть пробігти або проїхати на велосипеді.

«Ідея полягає в тому, щоб у часі війни підтримати територіальну цілісність нашої неньки України», – розповідає ініціатор маршруту та головний спеціаліст управління туризму та курортів Львівської ОВА Олександр Дуднік.

Він протестував 70-кілометровий маршрут на двоколісному. Каже, що ця дистанція більше пасує для екстремалів.

Олександр розробив також універсальний маршрут на 20 км, який не надто виснажливий. Зі слів фахівця, інструкція користування маршрутом доволі проста. Потрібно звантажити готовий файл, який може дати людина, що його зробила. Завантажуєте файл в будь-який трекер і він вас поведе, як навігатор. Можна зробити заготовки і на 10 км. Там силует України залишиться, але обриси будуть не такими чіткими.

«Є цікава річ, що малюючи мапу, ти не знаєш в який двір заїдеш, і в більшості ти відвідуєш місця, в яких не був, і не поїхав би навіть випадково, і це чудово. А знаєте, взагалі, коли є така ціль і знаєш що їдеш кордонами України, то ніяка втома не дається взнаки, натхнення і гордість за країну, яка дає відсіч ворогу переповнюють», – ділиться враженнями Олександр.  

За посиланням можна ознайомитись з маршрутами: https://www.strava.com/activities/6997370286

Довідково. Strava – це мобільний застосунок і сайт для відстеження спортивної активності через GPS. Девіз сервісу: «соціальна мережа для спортсменів». Штаб-квартира знаходиться в Сан-Франциско в США. Найпопулярніші види активності в додатку: біг і їзда на велосипеді.

Ключові слова:

туристичні маршрути

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook