«Мала Річка»: перший кемпінг європейського зразка на Львівщині готується до відкриття

3 травня 2022р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

В області запрацює нова туристична локація. Кемпінг «Мала Річка», що у селі Корчин на Сколівщині запрацює на початку червня. Бронювання доступне вже.

«Цьогорічний літній туристичний сезон в області буде мати реабілітаційний та пізнавальний характер, попри всі прикрі обставини. Людям зараз дуже потрібне відчуття спокою і взаємодії з природою. Фахівці рекомендують для перезавантаження ретрит – це період особистого чи групового усамітнення для духовної чи психологічної роботи над собою.

Кемпінг «Мала Річка» – це великі можливості для відпочинку. Поруч доступ до туристичних магнітів регіону: Сколівські Бескиди з горою Парашка, водоспади Гуркало та Кам’янка, історичний заповідник Тустань», – зазначає керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

Назва кемпінгу «Мала Річка», пов‘язана з однойменною річкою, що тече неподалік. Близько розташований ліс. Зі слів господарів, від моменту купівлі землі пройшло два роки роботи.

«Це наша сімейна справа, тому багато що робили самі та з допомогою місцевих мешканців. Фактично, це перший кемпінг в Львівській області європейського зразка, де будуть «готельні» вигоди: гарні душі та туалети, кухня самообслуговування та кафе. На всю Україну таких місць не більше п‘яти», – розповідає директор бази Андрій Лазорко.

Зі слів чоловіка, на початку вони ще працюватимуть у тестовому форматі, тому зворотний зв'язок перших відвідувачів буде вкрай корисним.

Бронювання вже доступне на сайті - https://malarichka.com/

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook