Мандрівка у минуле: «Древній Звенигород» змінив графік прийому відвідувачів

9 травня 2022р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Історико-культурний заповідник у Звенигороді збільшив години роботи і чекає на самостійних відвідувачів та групи туристів. Тут радіють новим знайомствам, спілкуванню та можливості розказати про давнє княже місто.

«Особливість нашої експозиції та її мультимедійна складова дозволяють працювати, і, у той самий час, зберігати експонати у безпеці на час війни. Як і колеги з інших музеїв ми максимально убезпечили наші фонди. Тож наразі в експозиції немає артефактів.

Натомість історію княжого Звенигорода можна дізнатись з великої кількості графічних матеріалів та банерів. «Заглянути» в інтер’єри будівель столичного міста допоможуть наші «портали часу». Окрім цього, як і раніше, доступними для огляду є тури середньовічним містом у віртуальній реальності», – зазначають працівники заповідника.

У «Древньому Звенигороді» просять з розуміння поставитись до того, що наразі екскурсійний супровід груп можливий лише за попереднім записом. Зголошуватись потрібно щонайменше за два дні до планованого візиту за телефоном: +380 93 258 0817. Водночас для самостійного відвідування музею попередній запис не потрібний. Чекають відвідувачів щодня, окрім понеділка, з 12:00 до 18:00 год.

У випадку повітряної тривоги відвідувачі та працівники музею повинні пройти в найближче укриття. Гостей також просять бути готовими до перевірки документів відповідно до правового режиму воєнного стану.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook