Триває конкурс дитячого малюнку - «Природа не має кордонів»

14 травня 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Уже третій рік поспіль департамент екології та природних ресурсів Львівської ОДА спільно із природоохоронними  установами області проводить конкурс дитячого малюнку «Природа не має кордонів». Захід присвячений відзначенню Дня Європи в Україні.

До участі у конкурсі запрошують дітей будь-якого віку з усіх куточків України.

За умовами конкурсу дитячий малюнок повинен бути присвячений природі Європейського континенту, яка об’єднує населення незалежно від кордонів між країнами.

Малюнки потрібно надсилати до 18 травня у відсканованому варіанті на електронну адресу biores_lviv@ukr.net, або поштою на адресу: м.Львів, вул. Стрийська, 98, департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації,  з позначкою «Конкурс дитячого малюнку».

До конкурсної роботи необхідно додати інформацію: ім’я та вік дитини, місце проживання, навчання та назву малюнку.

Автори найкращих робіт отримають подарунки від Львівської обласної державної адміністрації, а їх роботи візьмуть участь у виставках під час проведення екологічних заходів.

За детальнішою інформацією звертайтеся у департамент екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації за телефоном: 2387399 або ж на електронну скриньку biores_lviv@ukr.net.

Ключові слова:

конкурсмалюнок

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook