Усіх охочих запрошують до онлайн навчання з написання грантових проєктів

25 Червня 2020р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА запрошує долучитися до навчання на онлайн курсі  «Грант-менеджмент від А до Я». Курс розпочався 23 червня.

Лекції проводять фахівці з проєктного менеджменту в Україні – Денис Ткачов та Олег Кулініч.

Після успішного завершення курсу слухачі отримають комплексне бачення та фундаментальні знання з підготовки грантових проєктів від формування ідеї та написання бюджету, до стадії подання грантової заявки та її схвалення донорською організацією.

«Учасники курсу дізнаються, яка різниця між коштами ЄС як кредитом, інвестицією, секторальною підтримкою та коштами ДФРР. Також кожен, хто долучиться, отримає знання про те, що таке проєкт, як скласти його бюджет та як зацікавити донора, щоб саме він обрав ваш проєкт для фінансування. Також наші спеціалісти навчатимуть як отримати результат від проєкту», - розповіла заступник директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Лілія Лисих.

Курс складається з трьох модулів, кожен з яких включає по три лекції, а також, підсумковий контроль та відео-сесію запитань-відповідей з лекторами в режимі реального часу.

Долучитися до навчання може кожен охочий. Навчання безкоштовне.

Щоб стати учасником курсу, необхідно перейти за посиланням. Також можна підписатись на сторінку «Грант-менеджмент від А до Я», щоб отримувати актуальну інформацію з курсу першим.

Ключові слова:

навчанняпроекти

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook