Львівська ОВА співпрацюватиме з організаціями «Razom for Ukraine» та «SMART Medical Aid»

11 травня 2022р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з представниками організацій Razom for Ukraine та SMART Medical Aid.

Українсько-американська ініціатива «Razom for Ukraine» пропонує передати дрони, планшети до них, встановити програмне забезпечення і навчити воїнів ефективно користуватися сучасною технікою.

Це розповіли представники ініціативи Люба Шипович та Тарас Репицький.

Від початку війни волонтери українсько-американської ініціативи «Razom for Ukraine» зібрали у США понад 40 млн доларів для допомоги Україні. На понад 27 мільйонів доларів закупили засоби тактичної медицини та комунікації, дрони, планшети, супутникові телефони та інше.

Представниця організації «SMART Medical Aid» Ірина Рибінкіна розповіла, що від 2014 року команда надає кваліфіковану медичну допомогу військовим і цивільним, навчає тактичних медиків на основі європейських курсів тощо. 

За два місяці активних воєнних дій волонтери «SMART Medical Aid» передали на нульові точки та в українські лікарні 48 тисяч турнікетів, 20 тисяч  аптечок, доставили з Швеції, Ірландії та Великобританії обладнання до 30 українських лікарень,  доправили 9 швидких з Ірландії, а також евакуювали десятки поранених під час війни дітей до Чехії.

За результатами зустрічі домовились про наступні напрями роботи: проведення курсів тактичної медицини для військових, які вирушатимуть на фронт, встановлення дефібриляторів у найбільш людних місцях Львівщини, надання психологічної підтримки постраждалим під час війни.

«Від сьогодні почнемо спільно з організацією «Razom for Ukraine» формувати індивідуальні військові аптечки. Львівська обласна державна адміністрація відкрита до ідей, ініціатив та співпраці. Консолідуємо усі сили задля перемоги України», - зазначив Максим Козицький.

Ключові слова:

Львівщинаорганізація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook