Фахівці спортивної галузі допомагають переселенцям знайти тимчасове помешкання

4 березня 2022р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Ще на початку минулого тижня управління молоді та спорту Львівської ОДА та підпорядковані заклади планували нові спортивні та молодіжні заходи, готувались до навчально-тренувальних зборів та національних змагань, працювали над розвитком спортивної інфраструктури. Однак 24 лютого сумнівів не було — зараз кожен має допомагати Україні так, як відчуває, що буде найкорисніше. Частина команди долучилась до волонтерів, що допомагають у координації вимушених переселенців.

Практично кожен день начальниця відділу фізичної культури та спорту управління Ольга Козій, директорка Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Уляна Штангрет та фахівці центру «Спорт для всіх» Ірина Олійник, Любов Феджора та Павло Лесько проводять на Залізничному вокзалі Львова. Сюди безперестанку прибувають ті, хто залишився без дому або ризикує його втратити через бойові дії. Волонтери зустрічають їх та розповідають, куди можна поїхати далі. 

«Серед волонтерів – люди найрізноманітніших професій. Ми розповідаємо тим, хто приїжджає і не знає, що робити далі, які є варіанти. Якщо люди вирішують залишитись в Україні – скеровуємо до районних адміністрацій чи на Арену-Львів, де їм зможуть знайти тимчасове помешкання, шукаємо транспорт, яким можна туди дістатись. Якщо вирішують їхати далі – які є найближчі за часом варіанти і куди. Вчора відправили автобус Насправді людям дуже складно зробити вибір», – розповідає Ольга Козій.

Найбільше людей приїжджає з найгарячіших точок – Києва, Харкова, Ірпеня, тощо. Серед них багато жінок з маленькими дітьми та немовлятами. Для них готують суміші та каші. Чимало людей пропонують волонтерам допомогу – підвести переселенців до центрів, допомогти з обідами, тощо.   

Нагадаємо, з першого дня російської війни проти України у Львівському обласному молодіжному центрі розгорнули волонтерський хаб. Тут збирають допомогу для військових та лікарень у містах, де тривають бойові дії. Пункт збору – Львівський обласний молодіжний центр, що на вулиці Винниченка 12. Дізнаватись про нові потреби та волонтерські ініціативи можна на сторінці центру у Фейсбуці.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook