У Львівській філармонії відбувся концерт "Найдорожче у світі ім'я", присвячений Дню Матері

6 травня 2022р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Вчора на камерній сцені Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відбувся концерт "Найдорожче у світі ім'я", присвячений Дню Матері.

Серед глядачів було чимало жінок із різних областей України, які тимчасово проживають на території Львівщини. Про їх присутність на концерті потурбувався департамент з питань культури, національностей та релігій обласної військової адміністрації.

"Одним із першочергових завдань для нас сьогодні є через культурно-мистецькі та навчально-просвітницькі заходи сприяти українізації тих громадян нашої країни, які, на жаль, розмовляють російською. Показуємо їм красу та силу рідного слова в поезії та пісні, залучаємо і дітей, і дорослих до різноманітних проєктів та акцій, які організовуємо на наших майданчиках та в місцях проживання вимушено переселених осіб. Концерти "Найдорожче у світі ім'я" та "Мамо, я люблю тебе" -  щирий музично-пісенний подарунок солістів нашої філармонії для всіх жінок з нагоди Дня Матері. Нехай принесе нам трішки радості, підтримає, підбадьорить та підніме дух. Бо з піснею йдемо до перемоги!" - відзначила директорка департаменту Ірина Гаврилюк.

У концерті брали участь заслужені артисти України Маріанна Лаба, Любов Фітьо, Василь Понайда, солісти Оксана Ковальова, Ніна Карпінець, Віталія Голубнича, Наталія Грановська, Станіслав Гоян. Автор та ведуча - Лілія Вікарук.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook