Публічне обговорення

29 січня 2014р

Запрошуємо громадськість до обговорення питань
щодо Обласної премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури

         Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації виносить на громадське обговорення питання формування нового персонального складу журі з присудження премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури та внесення змін до тексту Положення про Обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. Відповідно до пункту 6 Положення про Обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, затвердженого рішенням сесії Львівської обласної ради від 22.09.2009 № 1019 розгляд, обговорення та оцінка творів і робіт, представлених на здобуття обласної премії, проводяться журі з присудження премії, персональний склад якого затверджується президією обласної ради на три роки. Оскільки у 2012 році закінчився термін роботи попереднього складу журі, триває формування нового персонального складу журі з присудження премії в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури. Журі  складатимуть відомі та авторитетні діячі у галузях представлених номінацій (мистецтвознавство і культурологія, музейна справа і збереження культурної спадщини, поезія, проза, літературознавство, сучасна літературна критика та переклади, драматургія, театральне мистецтво, журналістика та публіцистика, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, декоративно-ужиткове мистецтво,  народна творчість, дизайн,  архітектура). Пропозиції щодо кандидатур до складу журі, а також внесення поправок до тексту Положення про обласну премію в галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури приймаються в термін  до 29 вересня 2013 року та можуть бути надіслані: на поштову адресу  – Департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації,79008, М.Львів, вул. Винниченка, 14; на електронну адресу -  myst_loda@ukr.net; за тел./факсом – (032) 261-25-93. Контактна особа – Василь Андрійович Гладкий, заступник начальника управління культури – начальник відділу мистецтв та розвитку культурних проектів департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації. Контактний телефон – (032) 261-22-27. Подані пропозиції будуть розглянуті департаментом з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації та профільною комісією Львівської обласної ради. Пропозиції щодо кандидатур до складу журі з  присудження премії подавати за наведеною нижче формою.

ПІП Посада, місце праці, членство у спілці (з якого року) Вчене звання, державні нагороди (з якого року) Професійне спрямування Обгрунтування доцільності включення до складу журі

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 29 вересня 2013 року на веб-сайті Львівської обласної державної адміністрації www.loda.gov.ua.

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook