Мережа соціальної інфраструктури

24 січня 2014р

В рамках стратегічного планування департаментом економічної політики розроблено інтерактивні карти об’єктів соціальної інфраструктури області. Інформація наведена на картах дозволить ефективніше підходити до питання реконструкції та будівництва об’єктів на наступні роки.

1. Мережа діючих дошкільних навчальних закладів

На карті представлені наявні дошкільні навчальні заклади та навчально-виховні комплекси, їх ємність, фактична кількість дітей, яка відвідує садочок та його технічний стан.

Також на карті наведена інформація про завантаженість ДНЗ у розрізі міст і районів області.

2. Мережа діючих загальноосвітніх навчальних закладів

Карта містить інформацію про наявні загальноосвітні школи, гімназії та ліцеї області, зокрема їх проектну потужність, фактичну кількість учнів, яка навчається у закладах у першу і другу зміну та технічний стан приміщень.

На карті також наведена інформація про кількість вільних місць у загальноосвітніх навчальних закладах у розрізі міст і районів.

3. Мережа театрів і народних домів

На карті наведена інформація про народні доми і театри області, зокрема середньомісячна кількість відвідувачів і заходів, що проводяться у зазначених закладах, кількість працюючих, а також технічний стан приміщень, із конкретизацією об’єктів, які необхідно покращити.

4. Мережа бібліотек та музеїв

Мапа містить інформацію про бібліотеки та музеї області, зокрема кількість працюючих, середньомісячну кількість відвідувачів, фонд закладу та технічний стан приміщень, із конкретизацією об’єктів, які необхідно покращити.

5. Мережа мистецьких навчальних закладів

На карті представлені наявні в області мистецькі навчальні заклади, їх проектна потужність, кількість учнів, що фактично навчаються у закладі, а також технічний стан приміщень, із конкретизацією об’єктів, які необхідно покращити.

6. Мережа медичних закладів області

На карті наведені медичні заклади області за їх юридичною адресою. Інформація надана ГО «Центр громадської адвокатури» департаментом охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації.

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook