На Львівщині запрацював Консультаційно-дорадчий центр для аграріїв

12 січня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 січня, на проспекті Чорновола, 57 у Львові, свої двері для аграріїв області відчинив Консультаційно-дорадчий центр. Відтепер фермери та сільгоспвиробники області зможуть отримати фахову консультацію щодо програм підтримки, дорадчі послуги та практичні навички із написання проектів.

Участь в урочистому відкритті взяв перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Консультаційно-дорадчий центр – це той осередок, який буде надавати знання, об’єднювати і на базі якого відбуватимуться навчання, семінари з тих питань, які є дуже важливими та актуальними для аграріїв області. А знання – це скарб, який неможливо загубити, а лише примножити», - зазначив Ростислав Замлинський. 

За його словами, відкриття Центру є продовженням плідної роботи департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА з аграріями області.

«Упродовж останніх років ми відновлювали і завоювали довіру аграріїв, кооперативів, селянських господарств, переробників. Минулоріч ми також допомагали їм зміцнювати інфраструктуру, зокрема понад 70 млн гривень інвестовано в малий і середній аграрний бізнес та кооперативи, також в області відкривались нові фермерські господарства», - додав Ростислав Замлинський.

Працівники центру надаватимуть дорадчі послуги сільськогосподарським виробникам в галузі тваринництва, рослинництва та кооперації. Також аграрії області зможуть проконсультуватись щодо державних та обласних програм підтримки, отримати юридичні консультації, а також консультації щодо земельних питань та податкового законодавства.

Щоденно у центрі працюватимуть фахівці із різних сфер дотичних до аграрного сектору.  

«Щоденно до нас звертаються аграрії із надзвичайно різноманітною проблематикою. Це і аудит землі, податкова площина, дорадчі служби та інші питання. І консультаційний центр сьогодні дає змогу аграріям області отримати кваліфіковану допомогу від всіх дотичних структур», - зазначила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.  

На важливості створення Центру, який зможе надати кваліфіковану допомогу наголосив і учасник АТО, аграрій із досвідом Микола Стецьків.

«Свою діяльність я розпочав два роки назад і мені тоді дуже бракувало тих можливостей, які сьогодні презентують у Центрі, щоб поділитись досвідом, знаннями і зрозуміти куди дальше рухатись. Я не великий професіонал, але я навчаюсь і готовий ділитись  усім, що я знаю, адже змінювати концепцію бізнесу – це ділитись інформацією», - зазначив Микола Стецьків.

Також під час заходу дорадникам, які пройшли навчання, вручили кваліфікаційні свідоцтва. Серед них і Леонід Олійник, голова сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Прикарпатський».

«На мою думку, Консультаційно-дорадчий центр має служити аграріям для обміну інформацією та новими технологіями. Чимало інститутів та наукових установ, які є на території області можуть дати великий поштовх для розвитку Львівщини в аграрному секторі в напрямку сучасних технологій та інновацій. Моє кредо – це органіка, а органіка – це здоров’я, і сьогодні модно бути здоровими та ефективними», -  наголосив Леонід Олійник.

Працівники Центру допомагатимуть представникам об’єднаних територіальних громад та тих громад, які ініціюють розвиток своїх територій, у написанні проектів та бізнес-планів для участі в програмах підтримки та грантах, в тому числі міжнародної технічної допомоги.

Отримати фахову консультацію можуть сільськогосподарські та харчопереробні підприємства, фермерські та особисті селянські господарства, сільськогосподарські обслуговуючі та виробничі кооперативи, фізичні особи, які мають на меті займатись сільськогосподарським виробництвом, органи місцевого самоврядування, об’єднані територіальні громади.

Отримати кваліфіковану допомогу аграрії області можуть за телефоном +38(096-873-88-60), або ж за адресою: м. Львів, пр. Чорновола, 57. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook