На Львівщині відбудеться масштабна аграрна подія «AGROPORT WEST LVIV 2018»

17 січня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

VII Міжнародна виставка та форум з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2018» триватиме упродовж трьох днів, 19-21 квітня та об’єднає фермерів з усієї України. Про це сьогодні, 17 січня, під час брифінгу розповіла директор департаменту  агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз.

Форум є комплексним і складатиметься з виставки техніки і технологій для фермерства, інвестиційної конференції, серії семінарів, круглих столів та зустрічей бізнесу.

«Основною тематикою буде просторовий розвиток, через розвиток сільських територій, кластерність агровиробництва - це те, що сьогодні дуже важливо для об’єднаних територіальних громад, сільських рад. Важливо, щоб вони бачили всі можливості своєї території, та те наскільки сьогодні можна розвивати сільське господарство на своїх теренах», - зазначила Наталія Хмиз.

Серед тематик форуму – органічне виробництво, земля, як основний ресурс агровиробництва, додана вартість, переробка, а також галузеві – тваринництво, ягідництво.

«На другий день форуму ми матимемо День українсько-латвійського сільського господарства. Це дасть змогу обмінятися досвідом і познайомитись з тими компаніями, які зацікавлені інвестувати в аграрний сектор Львівщини і відповідно наші компанії, які зацікавлені у збуті своєї продукції у ці країни», - додала Наталія Хмиз.

Як розповів генеральний менеджер проекту «АГРОПОРТ Україна» Дмитро Титаренко багато цікавинок запрезентує і третій день виставки, який стане стартом проекту «Українське Трипілля». Формат проекту передбачає демонстраційні покази в полях Західної, Східної та Південної України, а перший етап пройде саме на Львівщині.

«Цього року у ООН не має загальної тематики в аграрній галузі, тому це для нас насправді можливість сфокусуватися на найактуальніших питаннях, які цікавлять кожен окремий регіон. Тим паче, що цього року в нас додається ще один регіон до AGROPORTу - це Південь, і ми очікуємо у Львові значно більшу аудиторію», - розповів Дмитро Титаренко.  

Також, як розповіли організатори, в межах заходу за презентують програмний продукт та визначать лідерів аграрної галузі Львівщини.

«Органіка матиме окреме місце у діловій програмі форуму. Це продовження минулорічної теми адаптації сільського господарства до змін клімату. І якраз органічне виробництво є тим напрямком «Climate Friendly Farming», який зараз у тренді, має більшу додану вартість та зацікавленість від країн-імпортерів. Також буде презентовано окремий продукт, який допоможе всім потенційним покупцям отримати контакт із кінцевими виробниками органічної продукції України без посередників»,  - додав Дмитро Титаренко. 

Детальніше за посиланням. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook