Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр оновив відділення онкогематології

19 січня 2018р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 19 січня, у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі відбулося відкриття оновленого відділення онкогематології.

Впродовж 25 років у відділенні гематології не проводилось ремонту, але восени 2017 року зусиллями благодійників таки вдалось розпочати роботи. Це єдине відділення гематології та інтенсивної хіміотерапії на всю Львівщину.

«Надзвичайно важливо, що ми можемо змінюватися завдяки нашим меценатам. Безпека та комфорт в лікарні має надзвичайно велике значення.  Особливо це стосується тих відділень, де діти дуже довго лікуються. Мені дуже приємно, що фонд «Запорука» долучився до оновлення гематологічного відділення. Ця величезна сума вимірюється не в мільйонах, а в кількості людського тепла. Для нас вкрай важливою є будь-яка співпраця», - зауважила директор департаменту охорони здоров`я Львівської ОДА Ірина Микичак.

Ірина Микичак вручила ряд подяк представникам благодійного фонду «Запорука» та завідувачу відділення гематології та інтенсивної терапії ЗУСДМЦ Ірині Цимбалюк-Волошин.

Після урочистого відкриття оновленого відділення для дітей організували свято з аніматорами, подарунками та солодощами. На завершення заходу виступив вокальний ансамбль «Орфей».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook