Міністр Сухопутних військ США ознайомився із підготовкою військовослужбовців у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки

2 лютого 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 лютого, Міжнародний центр миротворчості та безпеки на Львівщині, відвідала американська делегація на чолі із Міністром Сухопутних військ США паном Марком Еспером. Представники делегації ознайомились з особливостями організації процесу підготовки військовослужбовців під керівництвом іноземних та українських інструкторів.

Іноземну делегацію на Львівщині зустріли перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський та начальник Національної академії сухопутних військ генерал-лейтенант Павло Ткачук.

Гостей ознайомили із соціально-побутовою інфраструктурою Міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, а також здобутками у підготовці українських військовослужбовців.

Велике зацікавлення в іноземних гостей викликав Центр імітаційного моделювання Навчального центру підготовки підрозділів. Зокрема, вони ознайомились із його призначенням та можливостями, із тактичними оперативними центрами (ТОЦ) батальйону та бригади, а також з призначенням та роботою системи віртуального моделювання дій командного складу VBS3.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook