Аграріїв області навчали ефективному веденню діяльності в сфері плодоовочевого виробництва

15 лютого 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 лютого, для виробників плодово-овочевого сектору Львівщини провели семінар - «Підвищення ефективності та конкурентоспроможності у секторі плодоовочевого виробництва». Організатор  заходу - департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА, оптовий ринок «Шувар» та проект USAID.

В межах заходу заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко наголосила на важливості фінансової підтримки виробників плодово-овочевої продукції.

«В області ефективно розвивається ягідництво і сьогодні, як ніколи, актуальним є фінансова підтримка в першу чергу дрібних виробників. У 2018 році на підтримку садівників та ягідників в державному бюджеті передбачено 300 млн грн  та 1 млн грн  з обласного бюджету для сільськогосподарських кооперативів, які вирощують малину» - зазначила Людмила Гончаренко.

Заступник директора ТзОВ «Галфрост» Максим Білозьоров зазначив, що завдяки проекту  USAID «Агросільрозвиток» у 2017 році підприємство отримало співфінансування на оптичну сортувальну машину для ягід, що дозволить формувати додану вартість на продукцію ягідництва та залучати виробників регіону до процесів виробництва та переробки ягід.

Аграрії також отримали практичні поради ефективного використання грунтів, впровадження міжнародних стандартів якості та вимог харчового законодавства України, можливостей реалізації продукції через оптові ринки.

Ключові слова:

аграрії

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook