На Львівщині ввели в експлуатацію нові виробничі потужності пакувального підприємства (+відео)

22 березня 2018р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 березня, у Сокільниках ввели в експлуатацію новий виробничий цех СП ТзОВ "РосанПак".

Виробнича база підприємства складається з парку найсучасніших термоформувальних машин, та постійно поновлюється новими. Це дає змогу виготовляти упаковку будь-якої складності та виконувати найвибагливіші індивідуальні замовлення клієнтів щодо конструкції упаковки.

"Дуже приємно, що на Львівщині впродовж останніх років дуже динамічно розвивається промисловість. Лише за минулий рік нам вдалося створити вісім тисяч робочих місць, відкрити 84 підприємства. Таке підприємство як це - є успішним. А успіх - це наша зброя у боротьбі за нашу незалежність та добробут нашої країни", - зауважила керівник апарату Маріанна Вільшинська.

«Підприємство з іноземними інвестиція, нові виробничі потужності якого ми сьогодні відкрили, має свою історію, і за час свого функціонування напрацював десятки представництв по Україні та є одним із провідних експортерів. Географія експорту поширюється як на Європу, так і на країни Азії. Продукція має попит і на внутрішньому ринку. Це такий хороший приклад того, як із невеликого підприємства суб`єкт господарювання перетворився в потужну компанію», - зазначив під час відкриття директор департаменту економічної політики Львівської облдержадміністрації Роман Филипів.

Виробничий цех, який відповідає європейським вимогам, надає всі необхідні умови для впровадження нових сучасних технологій виробництва упаковки.

Завойовуючи ринок споживачів, "РосанПак" створив широку мережу продажу по всій країні, яка налічує 10 представництв в Україні, а також розгорнув експортну діяльність в багатьох країнах Європи.

Довідково:

СП ТзОВ "РосанПак" - засноване 2 лютого 1998 року за підтримки відомого канадського виробника пластикової упаковки. Починаючи з маленького колективу, фірма розрослася до великого сучасного підприємства, ставши лідером в галузі пакування на ринку України.

Діяльність "РосанПак" неодноразово була відзначена на престижних українських та міжнародних виставках. Підприємство нагороджено найвищими відзнаками підприємництва України і Європи та отримало сертифікат системи управління якістю, яка відповідає вимогам ДСТУ ISO9001-2001.

Підприємство забезпечує роботою 450 працівників.

 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook