Представників ОТГ навчали реалізовувати молодіжну політику на місцях

23 березня 2018р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 23 березня, відбулася зустріч з відповідальними за реалізацію молодіжної політики у районних державних адміністраціях та об’єднаних територіальних громадах.

В межах зустрічі, що відбулась у Львівському обласному молодіжному центрі, презентували проект щодо цифр, фактів та акцентів щодо проведення молодіжної політики на місцях.

«Віднайти людей, заохотити їх і зробити лідерами, які поведуть за собою інших, – це складне завдання. Але молодь може зробити таке, що не під силу нікому. Успіх молоді – це наш спільний успіх. Зуміємо скерувати молодь до об’єднання та розбудови – можемо бути спокійними за майбутнє держави. А разом ми це зробити зможемо», - зазначив під час зустрічі голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Під час зустрічі порушили також питання актуальність створення молодіжних просторів, як місць для самореалізації молоді, проведення профорієнтаційних екскурсій та заходів неформальної освіти для молоді, необхідність посилення роботи щодо військово-патріотичного виховання дітей та молоді, а також можливість залучення фінансового ресурсу, для проведення заходів на місцях (на прикладі Львівської облдержадміністрації та Міністерства молоді та спорту України).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook