Агровиробників Львівщини ознайомили із роботою у системі закупівель «Prozorro»

5 Червня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Cьогодні  з ініціативи департаменту агропромислового розвитку та за підтримки департаменту економічної політики Львівської ОДА відбулась нарада з виробниками та постачальниками продуктів харчування Львівщини щодо активізації їх участі у державних закупівлях в системі «Prozorro».

Координатор Центру компетенції системи Prozorro» на Львівщині Мирослав Сімка розповів про особливості роботи системи закупівель «Prozorro», що дозволить агровиробникам ретельніше аналізувати тендерну документацію і розширювати ринки збуту продукції.

Експерт звернув увагу, що замовник тендеру у складі тендерної документації повинен розмістити проект договору з обов’язковим зазначенням порядку змін його умов.

Відтак, учасники наради детально розглянули та проаналізували на основі прикладів актуальну інформацію стосовно оприлюднення інформації про планування процедур державних закупівель, обговорили кваліфікаційні критерії до кандидатів-виконавців закупівель, кроки щодо виконання укладених договорів та процедури їх оскарження.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook