На Львівщині зменшився рівень злочинності – правоохоронні органи області підбили піврічний підсумок

13 липня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 13 липня, відбулась координаційна нарада керівників правоохоронних органів Львівської області «Щодо стану злочинності, розслідування та розкриття злочинів на території Львівської області впродовж І півріччя 2018 року». Участь у нараді взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова Львівської облради Олександр Ганущин.

Як зазначив у вступному слові прокурор Львівської області Юрій Квятківський, спільними зусиллями правоохоронних органів вдалось досягнути позитивних зрушень у профілактиці та протидії злочинності.

«Спостерігається тенденція до зменшення загального рівня злочинності на 10 тисяч населення, яка за 6 місяців 2018 року складає 66 злочинів, у минулому році це було 68. Загалом зменшилось число скоєних тяжких злочинів. З 5430 за 20117 рік до 4702 за 2018 рік», - зазначив Юрій Квятківський.

Також зменшилась кількість вчинених злочинів проти статевої свободи та недоторканості особи, зґвалтувань, крадіжок, грабежів, розбоїв, вимагань, порушень правил безпеки руху та експлуатації транспорту.

Окрім цього, цьогоріч спостерігається зниження рівня злочинності серед неповнолітніх на 50%, питома вага яких зменшилась з 2,1% до 0,8%. На понад 30 % зменшилась і кількість дітей, які потрапили у конфлікт із законом.

Разом з тим прокурор Львівської області окреслив ті напрямки, які потребують активізації роботи правоохоронної системи. Серед них - розслідування злочинів  вчинених у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів або прекурсорів, досудового розслідування та розкриття злочинів у земельній сфері, профілактика вчинення повторних злочинів особами, які раніше вчиняли кримінальні правопорушення та іноземними громадянами, досудове розслідування у кримінальних провадженнях про вчинені умисні вбивства, виявлення та скерування до суду актуальних кримінальних правопорушень вчинених у бюджетній та банківській системах, у сфері земельних правовідносин, вирубки лісів, видобутку корисних копалин, виявлення місць незаконного виготовлення, зберігання і реалізації фальсифікованих підакцизних товарів, а також осіб, причетних до незаконної діяльності, посилення боротьби із організованими угрупованнями, що посягають на життя, здоров’я та майно громадян.

Ключові слова:

злочинирозслідування

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook