Львівському аграрному університету передали сучасну сільськогосподарську техніку

17 липня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Львівському аграрному університету передали сучасну сільськогосподарську техніку Львівський національний аграрний університет отримав чотири сільськогосподарських машини для навчальних цілей. Техніку, вартість якої перевищує кілька мільйонів гривень, безоплатно передала компанія «Агро ЛВ Лімітед», що вже кілька років співпрацює із цим навчальним закладом.

Урочиста передача обладнання відбулась сьогодні, 17 липня, на базі ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед», що входить у групу компаній «Continental Farmers Group». У переліку – машини, які сьогодні широко використовуються у сільському господарстві: телескопічний навантажувач JCB, колісний трактор John Deere, розкидач міндобрив Kongskilde Wing Jet та оприскувач Berthoud Maxxor. Тож відтепер студенти одного із найпрестижніших аграрних вишів України зможуть практикуватись на сучасній техніці, вивчати її особливості та, як наслідок, гідно конкурувати на ринку кадрів.

До керівників та працівників підприємства звернувся т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Павло Дигдало. Він наголосив на перевагах ефективного механізму технологічно-технічного партнерства між агровиробниками та університетами області. «Високопродуктивна сільськогосподарська техніка, яку сьогодні надала ТзОВ «Агро ЛВ-Лімітед» для потреб освітнього процесу – це важливий крок ефективної моделі партнерства між бізнесом та освітою з метою посилення конкурентних позицій Львівської області. Сучасна техніка дозволить студентам освоювати актуальні навики та знання, що підвищить рівень підготовки майбутніх фахівців для аграрного сектору», - наголосив Павло Дигдало.

 «Ми вважаємо, що ці машини будуть для студентів гарним помічником в освоєнні сучасних технологій вирощування сільськогосподарських культур, - розповідає директор підприємства «Агро ЛВ Лімітед» Андреа Б`янко. - Багато студентів Львівського аграрного університету сьогодні проходять практику у нас. Вони мають гарні теоретичні знання, але їм іноді не вистачає практичних навичок, особливо у поводженні із сучасними машинами. Тому ми вирішили підтримати освіту у технічному плані».

Додамо, що у компанії працевлаштовано майже 60 випускників Львівського аграрного університету. Крім того, 9 робітників «Агро ЛВ Лімітед» сьогодні здобувають вищу професійну освіту у цьому навчальному закладі. Ідею інвестувати в освітню галузь підтримав засновник та генеральний директор компанії Марк Лерд. Його позиція, що люди є головним надбанням компанії: «Ми розуміємо, що саме кваліфіковані працівники ведуть бізнес уперед, а сама техніка без них мало чого варта. Тому й інвестуємо в інтелектуальний капітал, створюємо належні умови для розвитку та навчання фахівців своєї справи».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook