У Львові ділились кращими практиками ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»

18 липня 2018р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 липня, у Львові відбулася дискусія щодо Пріоритетів плану дій Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2018-2020 рр.

«Партнерство «Відкритий Уряд» - багатостороння міжнародна ініціатива, що покликана об’єднати зусилля урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

Під час зустрічі відбулася презентація Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» та плану дій на 2018-2020 роки. Учасники поділилися досвідом успішних практик в межах Ініціативи, а саме: відкриття нових функціональних Центрів надання адміністративних послуг, програми «Відкриті бюджети», запуск системи електронних публічних закупівель «ProZorro». Щодо функціонування ЦНАПів повідомляємо, що у Львівській області створено та функціонують 40 центрів надання адміністративних послуг з них: 20 при районних державних адміністраціях, 15 при містах обласного значення (з них 6 територіальні підрозділи м. Львова), 2 при містах районного значення (Ходорів, Стебник) та 3 при об’єднаних територіальних громадах (Новострілищанська, Грабовецька, Тростянецька). Також в межах реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу «Центр надання адміністративних послуг як інноваційний інструмент взаємодії влади та громади» завершено реконструкцію (модернізацію) 5 ЦНАПів, зокрема Дрогобицького та Ходорівського МВК, Сокальської та Старосамбірської РДА та Тростянецької ОТГ.

Організатором заходу є громадська організація «Центр «Жіночі перспективи», один із переможців конкурсу ПРООН проектних пропозицій від громадянського суспільства «Обговорення та презентація плану дій України в рамках Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» на 2018-2020 роки», які реалізовуватимуть проект «Партнерство «Відкритий Уряд» за підтримки Львівської обласної державної адміністрації. 

Нагадуємо, що до 20 липня 2018 року триває он-лайн голосування за нові заходи ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» – https://www.discuto.io/en/consultation/33009. Від активної участі кожного залежить реалізація важливих для розвитку країни ініціатив. Потрібно переглянути запропоновані заходи та проголосувати за ті з них, які, на ваш погляд, мають бути включені до нового плану дій на 2018-2020 з реалізації ініціативи. Також є можливість залишити коментар щодо того чи іншого запропонованого заходу.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook