Товаровиробникам Львівщини допоможуть налагодити співпрацю із бізнес-партнерами Казахстану

1 серпня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 серпня, відбулась зустріч директора департаменту економічної політики Львівської ОДА та почесного консула Казахстану Галини Маслюк із товаровиробниками Городоцького району, аби узгодити спільну роботу у напрямі розширення ринків збуту та пошуку партнерів за кордоном.

У зустрічі взяли участь підприємці зі сфери харчопереробки, легкої промисловості, зокрема текстильного виробництва, будівельного сектору та механічного заводу.

В межах зустрічі представники бізнес-середовища Львівщини ознайомили присутніх із потенціалом своїх підприємств та висловили своє бачення співпраці із казахськими партнерами.

«Підтримка експортера – важлива ділянка роботи Львівської облдержадміністрації. Виробники Львівщини повинні бути гідно представлені на міжнародних ринках. Саме з такою метою ми створили службу експортера, що займається супроводом суб’єктів господарювання, що хочуть вийти на закордонні ринки збуту. Сьогодні, більше 40 таких підприємств шукають нових партнерів. Тому діалог із консульствами, посольствами, бізнес-асоціаціями та торговими палатами дозволять налагодити результативну роботу та приноситиме свої плоди», - наголосив Роман Филипів.

Під час розмови зупинились на необхідності забезпечення відповідної якості товарів, що виробляються на Львівщині, та узгодили юридичний супровід і захист авторських прав. Подібні зустрічі зі товаровиробниками відбуватимуться у Почесному консульстві Казахстану щосереди.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook