В області вже збудували 17 футбольних полів із штучним покриттям в межах бюджетної програми
На Львівщині на фінальній стадії перебуває будівництво футбольних полів зі штучним покриттям. Будівництво проводять в межах реалізації бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».
Про це сьогодні, 20 вересня, під час наради голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки з головами райдержадміністрацій та міськими головами міст обласного значення розповіла заступник заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентини Москаленко.
Зокрема роботи вже завершили по 17 футбольних полях у Дрогобицькому, Яворівському, Кам’янка-Бузькому, Сокальському, Жовківському, Бродівському, Самбірському, Городоцькому, Дрогобицькому, Пустомитівському та Стрийському районах. Ще тривають роботи із реконструкції міні-футбольного поля зі штучним покриттям розміром в с.Великосілки Кам'янка-Бузького району.
Нагадаємо, що бюджетну програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» Уряд затвердив у вересні 2017 року. Бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, у тому числі виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством.
Ключові слова:
футбольні поляНовини за темою
У Червонограді відкрили одразу два футбольні поля
3 травня 2019
Сьогодні, 3 травня, у Червонограді відбулось урочисте відкриття спортивних майданчиків за обласною програмою «Спортивний майданчик» та програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах». Участь у відкритті взяли голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та начальник управління фізичної культури та спорту Роман Хім`як. Для облаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям неподалік Червоноградської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. № 8 використано 500 тис. грн. з обласного бюджету та 1 млн. грн. – з місцевого. Інший об’єкт відкрито на території Червоноградської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1, за програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах», та використано коштів: 750 тис. грн. з місцевого та 730 тис. грн. з державного бюджету. Як зауважує начальник управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Роман Хім’як, за останні 5 років місто Червоноград посідає 1 місце в обласному рейтингу щодо введення в експлуатацію нових спортивних споруд. На реалізацію «Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту у Львівській області на період до 2021 року» виділено 25 млн гривень. Відтак, до кінця року на Львівщині планують облаштувати ще 88 спортивних майданчиків. До слова, на урочистому відкритті були присутні представники органів влади, громадськості, духовенства, місцеві жителі, діти та молодь. Також відбулись виступи: школи бойового гопака «Шаблезуб», танцювального колективу «Молодість», клубу карате БДЮТЧ та проведено футбольні турніри.
Нові футбольні поля та майданчики – розвиток спорту залишається серед пріоритетів розвитку області
26 січня 2019
«Розвиток спорту впродовж останніх років є пріоритетом для області. Нові футбольні поля, тренажерні зали – це стратегія розвитку Львівщини. Здорова, сильна молодь є запорукою розвитку держави», - зазначив під час публічного звіту сьогодні, 26 січня, голова Львівської ОДА Олег Синютка. Так, у Львівській області збудували 94 спортивних майданчики, 5 таборів для реабілітації учасників АТО (ООС), 3 млн грн скеровано на реконструкцію Львівської обласної ДЮСШ, для Львівської школи вищої спортивної майстерності закупили 15-місний автомобіль Ford Transit Minibus, облаштовано 18 футбольних полів зі штучним покриттям, 1,1 млн грн премій призерам офіційних змагань з олімпійських видів спорту. В області організували низку важливих спортивних подій, зокрема, Презентацію Кубків Ліги чемпіонів УЄФА, Чемпіонат Європи з регбі-15 в дивізіоні «Трофі», Кубок регіонів УЄФА серед аматорів з футболу, Всеукраїнський чемпіонат з багатоборства серед військових, Футбольні міжнародні матчі на Арені «Львів». 2 воїнів зі Львівщини у складі української делегації взяли участь у міжнародних змаганнях серед поранених військовиків «Ігри Нескорених» (м. Сідней, Австралія): «Львівщина славиться своїми спортсменами – вони завжди займають почесні місця на сходинках п’єдесталів. Але є у нас особливі спортсмени, ми називаємо їх Нескореними. Вони пройшли війну і частину свого здоров’я віддали державі. Вони демонструють свою силу і волю не лише на полі бою, але й якнайкраще показують себе на світових змаганнях», - додав Олег Синютка. Окрім того, 4 спортсменів від Львівщини у складі збірної команди України взяли участь у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх (м. Буенос-Айрес, Аргентина).
Кошти для будівництва футбольних полів у Львівській області використали на 100%
2 січня 2019
У межах бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" у Львівській області активно розпочали підготовчі роботи з реалізації 33 об’єктів. На їх реалізацію з державного бюджету виділили 23,558 млн грн, обласного – 0,55 млн грн в межах обласної програми «Спортивний майданчик» та 25,2 млн грн – з місцевих бюджетів. «З метою ефективної реалізації бюджетної програми департамент економічної політики облдержадміністрації, як розпорядник коштів вищого рівня, розробив чіткий алгоритм дій та окреслив поетапні дедлайни для замовників будівництва. Зокрема, станом на 01.01.2019 на усі проекти розроблено та затверджено проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, проектно-кошторисну документацію, пройдено експертизу, укладено угоди з підрядними організаціями, зареєстровано їх в органах Державної казначейської служби України та профінансовано кошти державного бюджету в повному обсязі», - зазначив т.в.о. директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Андрій Кісера. У 2019 році нові футбольні поля та спортивні майданчики з’являться в м. Львові (смт Брюховичі, Львівський національний університет імені Івана Франка, Національна академія сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного, Львівський державний університет внутрішніх справ), Самборі, Червонограді, Бродівському, Буському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Пустомитівському, Старосамбірському, Стрийському, Яворівському районах, а також в Бісковицькій ОТГ, Жовтанецькій ОТГ, Заболотцівській ОТГ, Луківській ОТГ, Мостиській ОТГ, Мурованській ОТГ, Підберізцівській ОТГ, Солонківській ОТГ, Судововишнянській ОТГ, Шегинівській ОТГ. Довідково: Бюджетні кошти спрямовують на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт), у тому числі виготовлення проектної документації футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, розміщених на території, що належить до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, та які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше 50 % загального обсягу фінансування проекту.
В межах бюджетної програми на Львівщині збудують понад 30 футбольних полів
5 жовтня 2018
Сьогодні, 5 жовтня, відбулась нарада під головуванням голови Львівської ОДА Олега Синютки за участю представників Головного управління Державної казначейської служби України у Львівській області, Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області, ДП «Укрдержбудекспертиза» у Львівській області, структурних підрозділів облдержадміністрації з замовниками будівництва об’єктів, що реалізовуватимуться у 2018-2019 роках в межах бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». «Торік в межах програми ми успішно ввели в експлуатацію майже два десятка футбольних полів. Цього року ми також маємо кошти для будівництва спортивних об’єктів і дуже важливо докласти максимум зусиль для їх реалізації», - зазначив Олег Синютка. Відтак, очільник області окреслив порядок, умови реалізації вищевказаної бюджетної програми та визначив чіткий алгоритм дій для замовників упродовж 2018-2019 років. Зазначимо, що департамент економічної політики Львівської ОДА сформував і подав на затвердження в Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України перелік з 33 проектів (футбольних полів/спортивних майданчиків) загальною вартістю понад 53 млн грн. З них 23,6 млн грн фінансуватиметься з державного бюджету, 3 млн грн – з обласного бюджету, решта – з місцевих бюджетів. Додамо, у 2017 році на території Львівської області за кошти програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» збудовано 18 нових футбольних полів зі штучним покриттям. На реалізацію будівництва з державного бюджету виділили 13,4 млн гривень.
У вересні на Львівщині відкриють 8 нових футбольних полів
4 вересня 2018
У вересні цього року на Львівщині відкриють 8 нових футбольних полів зі штучним покриттям. Наприкінці 2018-2019 роках у області збудують 32 футбольні майданчики. На облаштування цих спортивних об’єктів скерують 47 млн гривень. З них 23 млн 558 тис грн передбчено програмою «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України», ще 23,5 млн – співфінансування із місцевих бюджетів. Зазначимо, у 2017 році на території Львівської області за кошти програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» збудовано 18 нових футбольних полів зі штучним покриттям. На реалізацію будівництва з державного бюджету виділили 13,4 млн гривень.
На Львівщині побудують нові футбольні поля зі штучним покриттям
31 серпня 2018
29 серпня Уряд затвердив розподіл коштів, передбачених у державному бюджеті для будівництва футбольних полів із штучним покриттям у регіонах України. У Держбюджеті на 2018 рік на програму "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" закладено 370 млн грн. У межах вищевказаної програми для будівництва футбольних полів у Львівській області передбачено 23 558 тис грн. Розподіл бюджетних коштів в розрізі регіонів здійснювався пропорційно чисельності населення у віці від 0 до 17 років, яке проживає у відповідному регіоні. Кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, капітальний ремонт), у тому числі виготовлення проектної документації футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, розміщених на території, що належить до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл, та які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів на рівні не менше ніж 50 відсотків загального обсягу фінансування проекту. Довідково: У 2017 році на території Львівської області за коштипрограми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" збудовано 18 нових футбольних полів із штучним покриттям. На реалізацію будівництва з державного бюджету виділили 13,4 млн гривень.
Розпочався прийом пропозицій для участі в Програмі щодо будівництва футбольних полів зі штучним покриттям
6 квітня 2018
Департамент економічної політики Львівської облдержадміністрації у межах реалізації бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" інформує про оголошення прийому пропозицій для участі у вищевказаній Програмі. Він триватиме з 6 квітня по 13 квітня 2018 року. Районні державні адміністрації, міста обласного значення та об’єднані територіальні громади можуть подавати проекти будівництва (нове будівництво, реконструкція, у тому числі виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків) із штучним покриттям, які повинні відповідати таким вимогам: обов’язкове співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством (50% і вище); розміщення об’єкта на території, що належить до опорних закладів освіти чи дитячо-юнацьких спортивних шкіл. Для участі в Програмі в департамент економічної політики облдержадміністрації (м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 422) необхідно подати наступні документи: пропозиції щодо включення об’єкта до переліку об’єктів з відповідним обґрунтуванням; зведений кошторисний розрахунок (у разі наявності); звіт за результатами експертизи проектів будівництва (у разі наявності); акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації (у разі наявності); документи щодо форми власності на земельну ділянку; документи щодо класу наслідків (відповідальності) для об’єктів будівництва та підтвердження залишкової вартості для всіх проектів (у разі наявності); копії рішень органів місцевого самоврядування про співфінансування з місцевого бюджету проектів, завірені в установленому порядку (у разі наявності), або гарантійні листи із зазначенням обсягів співфінансування та дати прийняття відповідного рішення. У Держбюджеті на 2018 рік на програму "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" закладено 370 млн гривень. Для довідки: у рамках вищевказаної програми по Львівській області уже успішно реалізовується 18 об’єктів у Жовківському, Пустомитівському, Бродівському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Яворівському, Городоцькому районах, Солонківській, Мурованській, Новокалинівській, Вільшаницькій та Ходорівській ОТГ, містах Червонограді, Трускавці та Дрогобичі.
Цьогоріч на Львівщині збудують 18 футбольних полів із штучним покриттям
23 січня 2018
Цьогоріч на території Львівської області планують збудувати 18 нових футбольних полів із штучним покриттям. На реалізацію будівництва з державного бюджету вже виділили 13,4 млн гривень. Про це сьогодні, під час звіту за 2017 рік, розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів. Нові футбольні поля з’являться в Жовківському, Пустомитівському, Бродівському, Камянка-Бузькому, Миколаївському, Яворівському, Городоцькому районах, Новокалинівській, Вільшаницькій та Ходорівській ОТГ, містах Червонограді, Трускавці та Дрогобичі. Нагадаємо, що бюджетну програму «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» Уряд затвердив у вересні 2017 року. Бюджетні кошти спрямовуються на реалізацію проектів будівництва (нове будівництво, реконструкція, у тому числі виготовлення проектної документації) футбольних полів (майданчиків, стадіонів) із штучним покриттям у регіонах України, насамперед проектів, які передбачають співфінансування з місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством.