Військово-патріотичний гурт "Кулі" презентував свою творчість на Луганщині

8 жовтня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Днями з Сватівського району Луганської  області повернувся військово-патріотичний музичний гурт “Кулі”, який  презентував  для мешканців Сходу насичену музичну програму.

Артисти співали для жителів Луганщини і патріотичні, і народні пісні, зокрема «Мамо не плач», «Хлопчина з майдану», «Дівчина з майдану», «Доброго вам дня», «Слава Україні», «Лента за лентою» тощо.

“Учасники мали змогу ознайомитися із життям і побутом військових, які захищають нас від ворожих нападів. Дуже потішило і те, що присутні постійно підспівували, а на завершення концерту музичний гурт «Кулі» отримав подяку від голови Сватівської  райдержадміністрації та голови Сватівської районної ради за неперевершену творчу майстерність та популяризацію патріотичних пісень”, - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало.

Нагадаємо, що попередні поїздки відбулись у липні, тоді Радехівщина вітала гостей Кремінської РДА Луганської області, де відбулось знайомство з культурою, екскурсія в музей-кімнату Ігоря Білозіра та участь у фестивалі «Куховарня RadoFest», 24 серпня  - виступи колективів Старосамбірського р-ну на урочистостях з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України у м. Сватово, круглі столи, участь у фестивалі «Картпатія», у вересні  - презентація діяльності музею – заповідника І. Виговського, виставка картин Жидачівщини для жителів Новопсковщини, особливості роботи з користувачами-дітьми з особливими потребами.

Ключові слова:

Кулісхідпісня

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook