Мешканців області запрошують взяти участь у опитуванні щодо оповіщення із включенням електросирен
Вчора, 17 жовтня, з 14:50 до 14:55 години на Львівщині провели навчальне оповіщення населення з включенням електросирен. Для визначення рівня озвучення сигналами електросирен території міст обласного значення: Львова, Борислава, Дрогобича, Стрия, Самбора, Трускавця, Червонограда та Нового Роздолу департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА запрошує мешканців області взяти участь в інтерактивному електронному опитуванні.
Висловити свою думку можна з будь-якого електронного носія в мережі інтернет за посиланням.
За підсумками опитування, у випадку необхідності, проведуть роботи з покращення якості оповіщення населення.
Опитування триває до 10:00 години 22 жовтня. На даний час в опитуванні взяли участь понад 1200 респондентів.
Новини за темою
Психоемоційний стан дітей під час війни: на Львівщині проведуть опитування школярів та їхніх батьків
4 травня 2022
Інститут охорони здоров’я дітей та підлітків Національної академії медичних наук України (НАМН) спільно з департаментом освіти і науки Львівської ОВА вже найближчими днями планують провести онлайн-опитування дітей шкільного віку та їхніх батьків про те, які війна в країні впливає на психологічний та психоемоційний стан дітей. «Те, що відбувається, суттєво впливає на психологічний стан наших дітей. Це проявляється у психологічних негараздах, які бувають гострими (щодо них існує певна система реагування психологів), і у тих, які не завжди видно та на які не завжди ми встигаємо реагувати. Тому ми хочемо з департаментом освіти і науки провести опитування серед батьків і підлітків, для того, щоб визначити чинники, орієнтуючись на які ми зможемо своєчасно надати допомогу усім дітям. Той найкращий досвід, який сьогодні мають багато фахівців, як психологів, так і педагогів, хочемо висвітлити, використати його у розв’язанні тих проблем, які реально сьогодні є, для того, щоб впливати на майбутнє нашої країни», - розповів директор Інституту охорони здоров’я дітей та підлітків НАМН України Георгій Даниленко. Опитування планують розпочати через тиждень. Його учасники відповідатимуть на запитання про психологічний та психоемоційний стан дітей у теперішній час. Відповіді на ці запитання дозволять вивести маркери, орієнтуючись на які, спеціалісти (психологи, педагоги) зможуть своєчасно допомогти, визначити проблему і далі піклуватися вже системно і цілісно про здоров’я дітей у майбутньому. Питання стосуватимуться декількох напрямів: про ситуації, які пережили діти (якщо дитина перебувала біля місць вибухів, чула їх тощо), ситуації в родинах (батьки воюють на фронті), посттравматичний стрес (у дітей-переселенців). «Для того, щоб у будь-якої країни було майбутнє, вона має функціонувати як цілісна система. Збройні Сили сьогодні борються за майбутнє нашої держави, а система освіти піклується і про майбутнє наших дітей, в тому числі про їхнє здоров’я і психоемоційний стан», - зазначив Георгій Даниленко. Про старт опитування повідомимо на сайті Львівської ОВА.
Українців закликають взяти участь у всеукраїнському соцопитуванні щодо війни росії проти України
9 квітня 2022
З ініціативи Офісу Президента України дослідницька панель «Власна думка» спільно з Інститутом соціології НАНУ проводять всеукраїнське соціальне опитування про війну росії проти України, яке дозволить дослідити, як ми рухаємось вперед, що плануємо, які сподівання та надії плекаємо. Пройти опитування можна за посиланням: https://cutt.ly/tFjJxkj «Шановні українці! Сьогодні ми згуртовані більше, ніж коли-небудь, і в кожного з нас багато справ задля перемоги. Тож ми не будемо відволікати вас від важливих завдань. Просимо лише кілька хвилин вашої уваги, щоб відповісти на питання за цим посиланням. Ми всі знаємо, як змінилась наша країна за ці тижні, і зараз дуже важливо дослідити, як ми рухаємось вперед, що плануємо, які сподівання та надії плекаємо. Важлива думка кожного із вас. Дякуємо за увагу та ваші відповіді! Все буде Україна!», - зазначають у своєму зверненні розробники опитувальника. Проходьте опитування, поширюйте його серед друзів та знайомих, адже важливою є думка кожного!
Навчальне оповіщення за участі патрульних: сьогодні у Львові лунатимуть сирени
23 лютого 2022
Сьогодні в місті лунатимуть сирени, однак львів’ян просять не панікувати. Це буде навчальне оповіщення, яке організовують спільно з патрульною поліцією. Отож, оповіщення пролунає об 11:00 годині й триватиме орієнтовно до 12:00 год. З гучномовців патрульної поліції лунатимуть повідомлення зі зверненням до містян. До слова, якщо не працюватиме зв'язок, інтернет, телебачення і радіо, жителів Львова повідомлятимуть через гучномовці патрульної поліції, оперативних і комунальних служб. Читайте також: Система оповіщення в області: розповідаємо, як діяти людям з інвалідністю у разі небезпеки. Такі тренування призначені для того, щоб перевірити системи оповіщення населення міста. У разі виникнення надзвичайних ситуацій, коли не діятимуть звичні канали інформування, люди зможуть отримати усю необхідну інформацію. Як розповів директор департаменту з питань цивільного захисту Львівської ОДА Ігор Туз, за останні 3 роки область зробила суттєвий стрибок у створенні сучасної системи оповіщення. «В межах програми «Безпечна Львівщина» ми створюємо нову сучасну систему електронного оповіщення. Загалом ця система діє вже у 46 центральних населених пунктах громад. Це нові системи за європейськими стандартами, які упродовж 48 годин можуть працювати навіть без електрики», - додав директор департаменту. Цікаво: Як працюють сирени та скільки в області захисних споруд: інформуємо про способи оповіщення населення Пам’ятайте, що сирени – це лише засіб для привернення уваги населення. Вони є частиною системи оповіщення, яка створюється як на рівні області, так і районів та громад. Тобто звучання електросирен означають «Увага всім!». Їх вмикають не лише у випадку виникнення надзвичайної ситуації, а й для того, що перевірити технічну справність системи оповіщення або проводять оновлення програмного забезпечення.
Експортоорієнтовані підприємства запрошують пройти опитування для визначення потреб бізнесу
13 січня 2022
Підприємствам, які займаються експортною діяльністю пропонують пройти опитування. У департаменті економічної політики зазначили, що Львівська обласна державна адміністрація визначила одним із найбільших пріоритетів своєї діяльності – сферу зовнішньоекономічних відносин, зокрема розширення експортних можливостей підприємств регіону. Зазначене опитування проводиться для аналізу потреб бізнесу Львівщини та подальшого вироблення механізму надання підтримки з боку органів державної влади у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у торгових місіях, закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах,налагодження співробітництва і партнерства між бізнесом Львівщини та закордонним загалом. Мета даного опитування: виявити потреби та інтереси підприємств Львівщини; промоція експортного потенціалу Львівщини; допомога у виході на зовнішні ринки; знаходження нових ринків збуту; врегулювання різноманітних технічних питань, бар’єрів; реалізація підтримки експорту з боку органів державної влади. Опитування можна пройти за посиланням https://forms.gle/XsSBFgQfdjRAaSEd7 до 14.02.2022 року включно. "Результати опитування сприятимуть налагодженню співробітництва між українськими підприємствами та закордонним бізнесом. За більш детальною інформацією просимо звертатись у сектор з питань підтримки експорту управління промисловості, підприємництва та інвестиційної політики департаменту економічної політики облдержадміністрації за номером:+380 (68) 143 04 42, електронна адреса: exportservice.loda@gmail.com”, - зазначили у департаменті.
Підприємців запрошують пройти опитування щодо пріоритетів експортної діяльності
8 грудня 2021
У листопаді цього року Державна установа «Офіс з розвитку підприємництва та експорту» розпочала масштабне опитування українських підприємців, експортерів, галузевих і бізнес-асоціацій щодо пріоритетів експортної діяльності. Метою опитування є аналіз потреб українського бізнесу, відтак планування роботи Офісу на 2022 рік, з наступних напрямків: експортна освіта, аналітика та консалтинг, готовність до експорту, пріоритетні закордонні ринки та виклики, які постають при зовнішньоекономічній діяльності. Підприємців, експортерів, галузеві й бізнес-асоціації Львівщини запрошують пройти опитування. Опитування доступне за посиланням. Пройти його можна до 15 грудня 2021 року. Результати опитування оприлюднять на Експортному вебпорталі на початку 2022 року.
Завершується опитування бізнесу щодо оновлення експортної стратегії України
28 травня 2021
Мінекономіки залучає представників бізнесу до співпраці для фіксації основних потреб щодо міжнародних торговельних пріоритетів на найближчі роки та виявлення найбільш дієвих інструментів просування експорту. Дослідження триває до 31 травня. Мінекономіки закликає експортерів скористатися цією можливістю та висловити свої думки щодо пріоритетних напрямів розвитку міжнародної торгівлі України. Наразі Міністерство вже отримало 250 пропозицій. Поділитися ідеями можна за посиланням. Дані опитування будуть враховані при визначенні цілей «дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі України на наступні 5 років. Зокрема, йдеться про запровадження необхідних заходів Уряду для стимулювання та зростання українського експорту.
Запрошуємо долучатись до опитування щодо покращення роботи сайту Львівської ОДА
21 травня 2021
Львівська облдержадміністрація запрошує взяти участь в опитуванні та відповісти на декілька запитань щодо роботи офіційного вебсайту. “Покращимо вебсайт Львівської ОДА разом. Нам важлива думка кожного читача. Опитування містить запитання щодо роботи та інтерфейсу сайту, необхідності створення нових рубрик, наприклад, електронні звернення з можливістю накладати цифровий підпис тощо. Будемо вдячні усім, хто долучиться”, - зазначив заступник голови Львівської ОДА Олександр Кулепін. Зазначимо, пройти опитування можна за посиланням https://forms.gle/9iowSbQJvCCbTpMr8
МКІП проводить опитування щодо впливу карантину на діяльність бізнесу
6 квітня 2021
Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП) запускає повторне опитування впливу карантинних обмежень на діяльність малого та середнього бізнесу в сферах культури, туризму та креативних індустрій. Воно доступне за посиланням. Мета опитування - зафіксувати реальну потребу бізнесу, виражену в кількісних показниках (робочих місцях, обсязі втраченого доходу, кількості потенційно-уражених контрагентах-партнерах) для запуску додаткових форм державної підтримки. Як інформує МКІП, проведене в квітні 2020 року перше опитування стало потужною доказовою базою для запуску пакету підтримки індустрій, зокрема – грантів інституційної підтримки УКФ та УІК, а також запровадження 7% ставки ПДВ на окремі операції для культурних, креативних та туристистичних послуг та продуктів. Опитування триватиме до 14 квітня 2021 року (включно).
Підприємців, які хочуть експортувати, запрошують до участі в опитуванні
25 січня 2021
Підприємства, які мають намір експортувати, або вже займаються експортною діяльністю, запрошують пройти опитування. Воно допоможе більше вивчити потреби бізнесу, щоб покращити механізм підтримки зі сторони держави. Про це розповідають у департаменті економічної політики Львівської ОДА. «Одним із пріоритетів роботи департаменту є сфера зовнішньоекономічних відносин, зокрема розширення експортних можливостей підприємств регіону. Завдання опитування – проаналізувати потреби бізнесу Львівщини та в подальшому виробити механізм надання підтримки з боку органів державної влади у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у торгових місіях, закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах. Щоб допомагати підприємцям у розв’язанні проблемних питань, які виникають під час здійснення експортних операцій, налагоджувати співробітництво і партнерство між бізнесом Львівщини та закордонним загалом»,- розповів керівник департаменту Степан Куйбіда. Відтак, опитування дозволить: - допомогти у налагодженні пошуку нових контактів; - допомогти у виході на зовнішні ринки; - врегулювати різноманітні технічні питання, бар’єри; - удосконалити комунікацію підтримки експорту з боку органів державної влади. Опитування можна пройти за посиланням. Додаткова інформація за тел.: (032) 261-27-13, e-mail: loda.export@gmail.com, відділ розвитку торгівлі та підприємництва департаменту економічної політики облдержадміністрації. Результати опитування, які зафіксують основні потреби та зацікавленість експортноорієнтованих підприємств регіону щодо участі у міжнародних виставково-ярмаркових заходах, будуть враховані Службою експортера департаменту економічної політики облдержадміністрації у подальшій роботі. «Головним завданням Служби експортера є всіляко сприяти підприємцям, які прагнуть вийти зі своїм продуктом чи послугою на закордонні ринки. До прикладу, з цією метою, у 2019 році ми провели три торговельні місії в Грузію, Нідерланди та Ізраїль. Це і презентація компаній, В2В зустрічі, виставки. Загалом до торговельних місій та виставки харчової продукції, яка відбулась у Німеччині, ми залучили понад два десятки підприємців-експортерів області. Окрім цього, це діяльність Школи експортера. І минулого року, попри складні умови зумовлені пандемією, нам все-таки вдалось її провести. Зокрема, тогоріч Школа випустила 11 майбутніх експортерів. Це вже третя Школа на нашому рахунку», - розповіла керівник Служби експортера департаменту Христина Каліш.
Агровиробників - експортерів запрошують пройти опитування щодо участі у міжнародних виставках
26 листопада 2020
Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить масштабне опитування серед українських експортерів, галузевих та бізнес-асоціацій щодо зацікавленості взяти участь у найбільших закордонних міжнародних виставках та ярмарках. Зазначене опитування проводять для аналізу потреб українського бізнесу та подальшого вироблення механізму надання державної підтримки у контексті забезпечення участі вітчизняних суб’єктів господарювання у закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходах у сфері розвитку експорту, які плануються в країнах – ринках у фокусі відповідно до Експортної стратегії України. Пройти опитування та висловити свою позицію можна за посиланням. Опитування триватиме до 28 грудня 2020 року. Результати опитування, які мають зафіксувати основні потреби та інтерес українського бізнесу щодо участі у міжнародних виставково-ярмаркових заходах, будуть враховані Мінекономіки в плануванні своєї роботи.
«Велика розмова про безбар’єрність»: українців запрошують долучитись до онлайн опитування
9 липня 2020
За ініціативи дружини Президента України Олени Зеленської стартував проект щодо обговорення актуальних питань безбар’єрності. Партнерами проекту виступили Міністерство соціальної політики України та Міністерство цифрової трансформації. Мета проекту – зрозуміти, з якими саме бар’єрами найчастіше стикаються українці. Для цього на сайті bf.gov.ua розпочато всеукраїнське онлайн – опитування. Опитувальник містить сім важливих запитань, що стосуються фізичних і психологічних бар’єрів, а також тих, що пов’язані з культурними та віковими особливостями. Відповіді учасників онлайн – опитування допоможуть визначити, які саме бар’єри вони вважають найбільшими, та в подальшому – розробити план дій для їхнього усунення. Участь в опитуванні можна взяти перейшовши за посиланням https://diia.gov.ua/barrierfree/uk
Представників бізнесу закликають взяти участь в опитуванні щодо визначення пріоритетних напрямів наукових досліджень
15 січня 2020
Міністерством освіти і науки України разом з Міністерством цифрової трансформації та Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства підготовлено анкету для проведення опитування представників вітчизняного бізнесу для визначення пріоритетних напрямів наукових досліджень і подальшого розвитку української науки та інновацій відповідно до потреб бізнесу. Результати опитування сприятимуть ефективному розподіленню бюджетних коштів та фінансуванню, в першу чергу, затребуваних бізнесом наукових напрямів. Крім того, опитування дасть можливість представникам бізнесу: - отримати широкий доступ до українських досліджень та розробок (далі – R&D), які можуть мати низку переваг перед закордонними аналогами; - отримати інформацію про існуючі українські R&D; - переорієнтувати український R&D сектор на вирішення реальних потреб бізнесу; - зменшити бар’єри та запровадити підтримку розвитку українських компаній на основі інновацій; - налагодити системну комунікацію в трикутнику: держава, бізнес, заклади вищої освіти і наукові установи для посилення конкурентоспроможності вітчизняних продукції та послуг. В опитуванні можуть брати участь представники мікро, малих, середніх та великих підприємств будь-якої форми власності. Анкету розміщено за посиланням. Звертаємо увагу, що опитування проводитиметься до 31 січня 2020 року.