За час реалізації програми із підтримки агровиробництва надали понад 70 кредитів

2 листопада 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У четвер, 1 листопада, заступник директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації – начальник управління Павлао Дигдало та директор Львівського обласного фонду підтримки індивідуального житлового будівництва на селі Зеновій Древняк із візитом  відвідали учасника Комплексної програми підтримки агровиробника.

ФГ «Голуба нива» засноване у 2007 році у селі Стільсько Миколаївського району та займається вирощуванням малька та товарної риби, а також на господарстві розводять форель з власної ікри. Підприємство має статус племінного господарства з вирощування райдужної форелі.

«Для здійснення ефективної діяльності потрібні суттєві капіталовкладення. На цей час господарство нових кредитів в комерційних банках не бере. Проте для розвитку бізнесу ми скористалися дещо іншим інструментом, залучили кошти обласного бюджету у вигляді пільгового кредиту та придбали трансформатор і насосне обладнання. На 2019 рік плануємо комп'ютеризувати процеси на господарстві та збільшити обсяги виробництва», -  зазначив голова ФГ  «Голуба нива» Михайло Грабович.

Уже третій рік поспіль департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації здійснює реалізацію Комплексної програми підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки. Одним із напрямів якої є надання пільгових кредитів суб’єктам господарювання на реалізацію бізнес-планів. За час реалізації Програми видано 74 пільгових кредитів на загальну суму понад 25 млн грн.

Довідково

Кредити надаються суб’єктам господарювання агропромислового комплексу під 5 відсотків річних терміном до 5-ти років у розмірі, визначеному бізнес-планом, але не більше 500 тис. грн.

Більш детально з напрямами та умовами участі у Комплексній програмі підтримки та розвитку агропромислового виробництва Львівської області на 2016-2020 роки можна ознайомитись тут.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook