На дорозі Київ-Чоп поблизу Винник відкрили транспортну розв’язку

19 листопада 2018р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

На Львівщині облаштували з’їзд дороги М-06 Київ-Чоп на М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська на транспортній розв’язці в м. Винники. Транспортну розв’язку відкрили сьогодні, 19 листопада.

«Ми знаходимось на 540 км міжнародної дороги Київ-Чоп. Це місце з’їзду на дорогу М-09 Тернопіль-Львів-Рава-Руська. Це найбільше проблемне місце концентрації ДТП на цій розв’язці. Сьогодні ми відкриваємо рух з'їзду, це додатковий з’їзд з М-06 на М-09 в місті Винники. Загальна протяжність з’їзду – 300 м. Він зроблений по сучасних стандартах, освітлений, забар’єрений, організована безпека руху. Зараз вже є безперешкодний з’їзд. Це є додаткові смуги розгону і гальмування, які не перешкоджають внутрішньому руху»,-  розповів керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Руслан Кандибор.

Транспорту розв’язку облаштували за 3 місяці. Роботи виконувала підрядна організація «Онур».

«Складність виконання робіт була в тому, що дорога Київ-Чоп піднята і потрібно було влаштовувати земляний насип починаючи від 1 метра закінчуючи 5. Пізніше влаштовувались всі шари дорожнього «одягу» пісок, щебінь, а також шари нижнього покриття асфальтобетону і верхнього шару. Також були здійснені роботи по переоблаштуванні та  влаштуванні футлярів комунікацій. Оскільки на даній ділянці дорога йде під мостом, також влаштовувалось бар’єрне огородження, щоб мінімізувати можливість ДТП»-  розповів інженер-будівельник фірми «Онур» Роман Івасівка.

Облаштування транспортної розв'язки провели в межах реалізації проекту «Go Highway» за кошти спеціального фонду державного бюджету. На цю потребу виділили 28 млн грн.

«Львівщина велику увагу приділяє різним заходам із безпеки дорожнього руху. І відкриття транспортної розв’язки є одним із найбільших фінансових проектів. Вважаю, що він дозволить значно зменшити аварійність саме на цьому відтинку дороги і зберегти людські життя. Цього року - це наш другий великий проект. Ми вже практично завершили основні роботи по освітленню кільцевої розв’язки на виїзді з міста Львова по вулиці Городоцькій на перехресті кільцевої дороги та автомобільної дороги Львів-Шегині. Ми освітили всю цю кільцеву розв’язку і включили світло, але ще продовжуємо окремі роботи по благоустрою.  Також ми плануємо за рахунок коштів обласного бюджету до кінця року додатково освітити 68 пішохідних переходів на території області і цього року ми вперше перейшли на дороги місцевого значення, так звані сільські дороги. І пілотними районами виступили Буський і Стрийський, які передбачили співфінасування в своїх районних бюджетах.  Також це буде додатково три світлофорних об’єкти: один на кільцевій дорозі в районі населеного пункту Пасіки-Зубрицькі, один на автомобільній дорозі Стрий-Івано-Франківськ, третій на автомобільній дорозі Львів-Самбір-Ужгород у населеному пункті Великий Любінь», - розповів директор департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.  

Ключові слова:

транспортна розв'язка

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook