На Жовківщині відкрили сімейну молочну ферму

26 листопада 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У п’ятницю, 23 листопада, у селі Хитрейки на Жовківщині відкрили молочну ферму. Господарство – сімейна справа Руслана та Світлани Онишкевич.

Молочним скотарством Руслан Онишкевич займається вже тривалий час. У 2018 році сім’я завершила реконструкцію існуючого приміщення та будівництво нового корівника, що дозволило значно розширити поголів’я корів. 

Як розповідають у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА для реалізації проекту створення сімейної молочної ферми у 2018 році подружжя отримало фінансову підтримку з обласного бюджету у вигляді пільгового кредиту на реалізацію бізнес-плану в сумі 200 тис грн. У межах  співпраці з  проектом технічної допомоги «Розвиток молочного бізнесу в Україні», що реалізується урядом Канади, сім’я Онишкевичів також отримала безповоротну допомогу в вигляді технічних засобів та обладнання для ферми на суму 100 тис грн. Окрім цього на всіх етапах втілення цього проекту сім’я Онишкевичів отримувала консультаційний супровід дорадників Львівської аграрної дорадчої служби.

На  фермі створені комфортні умови для корів та виробництва молока найвищого гатунку. В господарстві утримуються 40 корів чорно-рябої  молочної та симентальської порід.  Доїння корів проводять механізованим способом доїльними установками, зберігання забезпечує охолоджувач молока ємкістю 500 літрів.

«Вірю, що успішна реалізація цього проекту та подальша робота сімейного фермерського господарства стане взірцем для наслідування односельців, жителів інших сіл», - зазначила т.в.о. директора департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко.

Для ведення господарства сім’я використовує 4 га власних сільськогосподарських угідь.  Також господарі мають власну сільськогосподарську техніку  та обладнання для обробітку землі та заготівлі кормів.

Ключові слова:

сімейна молочна ферма

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook