Олег Синютка проінспектував будівництво дитячої турбази Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму

29 листопада 2018р, Новини. Управління капітального будівництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 листопада, відбулась виїзна нарада щодо стану незавершеного будівництва дитячої турбази Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді на вулиці Івана Франка за участю голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки.

Зазначимо, що за результатами тендерної процедури, роботи здійснює підрядна організація ТзОВ "Градобуд-Престиж", яка стала переможцем.

Так роботи здійснюються за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Відтак, укладений договір на на загальну суму 8 050, 00 тис грн.

Відтак, підрядник влаштує систему опалення із даховою котельнею, систему водопостачання та водовідведення, систему електропостачання, газопостачання. Також має пофарбувати стіни у житлових номерах, влаштувати у них санвузли, встелити підлоги ламінатом і плиткою. Окрім того, проводитимуть систему забезпечення пожежної безпеки та зовнішнє освітлення, впорядкування території довкола будинку із озелененням.

На першому поверсі будинку розташований хол зі сходовою кліткою, житловими номерами для дітей з інвалідністю та приміщення харчоблоку.

На другому та мансардному ж поверхах розташують відпочинкові номери з санвузлами.

Ключові слова:

будівництво

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook