На Пустомитівщині аграрії обмінювались досвідом у сфері насінництва

23 січня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

22 січня  на Пустомитівщині відбулась науково-практична конференція, присвячена новим продуктам насінництва та технологічним рішенням для захисту сільськогосподарських культур за підтримки компанії «Gorteva Agriscience» та підрозділу ТОВ «Піонер Насіння Україна».

У заході взяли участь спеціалісти сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, представники департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, спеціалісти агрономічної галузі районних управлінь агропромислового розвитку, представники наукових установ області.

Учасники конференції висвітлили технологічні аспекти вирощування нових гібридів кукурудзи та соняшника,  навели ряд перспективних продуктів селекції, адаптованих до кліматичних умов регіону та їх впровадження на виробничі посіви агроформуваннями області.

Зазначимо, за підсумками роботи сільськогосподарських підприємств області згідно форми 29-СГ урожайність зернових культур зросла на 5,7 % до минулого року, а урожайність кукурудзи на зерно становила 107,2 ц/га, що на  33,9 % більше до минулого року.

Ключові слова:

аграріїнасіння

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook