Спортивна молодь Львівщини закликає небайдужих долучитись до відзначення 101-ої річниці подвигу Героїв Крут (+відео)

29 січня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

У оригінальний спосіб у відеозверненні спортсмени-освітяни Львівської області закликали українців пам’ятати про подвиг Героїв Крут та вшанувати пам’ять юних сміливців 29 січня.

«Вшануй героїв – твори майбутнє» – такий лейтмотив відеоролику, відзнятого з ініціативи Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Ідею підтримали юні боксери та дзюдоїсти Спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву з боксу та дзюдо №2, вихованці футбольної школи львівських “Карпат”, каратисти спортивного клубу “Самурай”, фехтувальники Національного університету “Львівська політехніка”, важкоатлети Львівського державного університету фізичної культури імені І.Боберського та студенти-борці з Львівського національного університету ветеринарної медицини і біотехногологій ім. С.З.Гжицького, які і стали героями відео.

«Спорт і національно-патріотичне виховання тісно переплетені: гартуючи тіло – гартується дух, і навпаки. Кращий спосіб вшанувати подвиг і, водночас, трагедію звитяжців – це відновити в пам’яті обставини героїчної самопожертви загиблих людей. Ми закликаємо активно займатися спортом, і, водночас, пам’ятати про загін юних крутянців, щоб, в разі потреби, бути готовим стати на захист державних цінностей», - пояснює ініціативу створення відео Анатолій Ігнатович, начальник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Нагадаємо, що сьогодні, у вівторок, 29 січня, на Львівщині відзначатимуть 101-у річницю подвигу Героїв Крут. Відтак, на головному залізничному вокзалі молодь організує дійство «Станція Крути: зупинись та прислухайся…». На Личаківському кладовищі покладуть квіти та лампадки до могили учасника бою під Крутами І. Лоського на полі почесних поховань № 67. Пізніше, у Львівському державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбудеться тематичний вечір з нагоди відзначення 101-ої річниці подвигу Героїв Крут.

 

Ключові слова:

Герої Крутвідзначення

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook