На Турківщині відкрили низку нових виробничих потужностей
Упродовж 2016-2018 років на Турківщині відкрили низку нових виробничих потужностей. Про це, сьогодні, 11 березня, під час звіту розповів голова Турківської районної державної адміністрації Олександр Лабецький.
Участь у звіті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.
Серед нових виробничих потужностей - Явірський цех ДП «Турківське лісове господарство» з виробництва пиломатеріалів потужністю 24 м куб в добу, завод з виробництва асфальтобетонної суміші для будівництва доріг Львівського облавтодору в с. Явор та молокопереробний цех ПП «Еко-Газда» в с.Н.Гусне потужністю переробки 5 тонн молока в зміну.
Окрім цього, торік ТзОВ «Юсенко надра» розпочало геологорозвідувальні роботи нафтогазових родовищ в с Хащів.
Ключові слова:
виробничі потужностіНовини за темою
Максим Козицький звернувся до підприємців області з проханням відновити діяльність
10 березня 2022
Львівщина продовжує бути надійним тилом для України, а також гостинним домом для усіх, хто покидає рідні домівки через воєнні дії. Та попри війну, економіка мусить працювати. Відтак, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький звернувся до всіх підприємців області з проханням відновити свою роботу. «Хочу звернутися до підприємців, до людей, які створюють робочі місця, людей, які можуть забезпечити для мешканців області і тих, хто сюди приїхав звичний ритм життя. Просимо відкрити свої магазини, ресторани, кафе, просимо відновити роботу і дати можливість людям відчувати себе комфортно навіть під час війни. А також дати можливість людям отримувати зарплати, а державі податки. Це для нас зараз вкрай важливо, тут нам потрібно зробити все можливе, щоб економіка утрималась. Будь ласка, відкривайтесь. Ми створимо умови якнайкращі для вас»,- зазначив Максим Козицький. Також начальник Львівської ОВА наголосив, що сьогодні Львівщина радо приймає підприємців та виробництва з регіонів, де тривають активні бойові дії. «Ми намагаємось допомогти перенести підприємства зі Сходу України. Над цим працює департамент економічної політики. Бізнесмени, підприємці, які хочуть переїхати до Львова, будь ласка, звертайтесь, ми надамо інформацію щодо вільних виробничих площ, де ви зможете розміститись. Також надамо контакти Укрзалізниці, яка перевезе виробничі потужності й дозволить розпочати виробництво на Львівщині», - додав Максим Козицький.
На Львівщині відкрили нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна»(+відео)
7 Червня 2018
Cьогодні, 7 червня, у с. Кожичі Яворівського району відкрили нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна». Участь у відкритті взяли заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко та голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. "Відкриття третьої черги компанії "Бадер Україна" дає нам можливість створити на Львівщині додатково п’ять сотень робочих місць. А те, що сьогодні тут будуть вироблятись сидіння для компанії Mercedes говорить про якісь продукції. Я переконаний, що на такі виробництва будуть повертатися люди, що поїхали працювати за кордон. Повертатися назад до своїх сімей та родин. У таких виробництвах перспектива нашої області",- зазначив Олег Синютка. Основний вид діяльності підприємства - виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Відтак, з метою розширення фабрики запустили новий цех з пошиття чохлів. "Ми всі сьогодні побачили високотехнологічну і високоінтелектуальне виробництво, де люди мають комфортні умови праці, відповідний заробіток. Це високотехнологічне виробництво, яке задовольняє регіон, яке сьогодні працює на користь нашої країни. Я бажаю продовжувати у тому ж напрямку, адже створення робочих місць сьогодні це вкрай важливо не лише для Львівської області, але й усієї країни", - наголосив Юрій Бровченко. Зазначимо, сума залучених інвестицій у новозбудований цех - 132 млн гривень. У цеху працюють 660 робітників та відкрили понад 500 додаткових вакансій. Також, нещодавно компанія підписала контракт із Mercedes. Відтак, підприємство невдовзі шитиме автомобільні чохли для автомобілів Mercedes-Benz S-класу та Maybach. Вже у 2019 році працівники компанії “Бадер Україна” щоденно шитимуть 200 комплектів салонів до цих автомобілів. Нагадаємо, ТзОВ “Бадер Україна” є українською філією німецької компанії БАДЕР Гмбх” - одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТзОВ “Бадер Україна” заснували у 2006 р. у м. Городок Львівської області. Підприємство володіє виробничими підрозділами у м. Городок та у с. Кожичі Яворівського району Львівської області Завод у Городку забезпечує роботою 1900 працівників, а фабрики Кожичі 1 та Кожичі 2 - 1760 працівників.
На Львівщині відкриють нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна»
6 Червня 2018
Завтра, 7 червня, у с. Кожичі, Яворівського району відкриють нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна». Участь у відкритті візьмуть Виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України – Мирослав Продан та Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Юрій Бровченко. Основний вид діяльності підприємства - виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Відтак, з метою розширення фабрики відкриють новий цех з пошиття чохлів. Зазначимо, сума залучених інвестицій у новозбудований цех - 132 млн гривень. У цеху працюють 660 робітників та відкрили понад 500 додаткових вакансій. Також, нещодавно компанія підписала контракт із Mercedes. Відтак, підприємство невдовзі шитиме автомобільні чохли для автомобілів Mercedes-Benz S-класу та Maybach. Вже у 2019 році працівники компанії “Бадер Україна” щоденно шитимуть 200 комплектів салонів до цих автомобілів. Нагадаємо, ТзОВ “Бадер Україна” є українською філією німецької компанії БАДЕР Гмбх” - одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТзОВ “Бадер Україна” заснували у 2006 р. у м. Городок Львівської області. Підприємство володіє виробничими підрозділами у м. Городок та у с. Кожичі Яворівського району Львівської області Завод у Городку забезпечує роботою 1900 працівників, а фабрики Кожичі 1 та Кожичі 2 - 1760 працівників.
На Яворівщині відкрили нові виробничі потужності компанії «Кормотех» (+відео)
25 квітня 2018
У середу, 25 квітня, у с. Прилбичі Яворівського району відбулось відкриття нових виробничих потужностей ТзОВ «Кормотех» (Kormotech) – українського підприємства, найбільшого виробника кормів для домашніх тварин в Україні. «Сьогодні на Львівщині ще одне підприємство розширило свої виробничі потужності. Нам дуже приємно, що це підприємство продає свою продукцію у країнах Європейського Союзу. А незабаром реалізовуватиме продукцію у США. Продукція, виготовлена на Львівщині, поширює інформацію про область та нашу державу у світі. Це свідчить про те, що в Україні безпечно вести бізнес, що ми відкриті для іноземних та вітчизняних інвесторів. Упродовж цього року ми відкрили або розширили виробничі потужності 15 підприємств, створивши понад 1,5 тисячі робочих місць, зберігаючи динаміку попереднього року», - наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. Виробничі потужності підприємства забезпечені сучасним обладнанням від провідних компаній світу. Компанія встановила обладнання провідної німецької компанії SOMIC та розширила пакувальну дільницю. Це дозволить покращити якість пакування продукції відповідно до світових стандартів. Сумарна вартість інвестицій в будівництво лінії склала 460 тис євро. «У 2003 році ми створили компанію, збудували перший завод з виготовлення сухих кормів. А у 2011 збудували другий - з виробництва мокрих кормів для котів та собак. На даний момент потужності двох фабрик в сумі складають 16 тисяч тонн вологих кормів та 28 тисяч тонн сухих кормів за рік. 80% працівників на цьому підприємстві є власниками домашніх тварин. Наш базовий ринок орієнтований на Україну, а це 80% виготовленої нами продукції, яка присутня у всіх областях. Зараз ми заходимо на ринок Північної та Південної Америки. Плануємо працювати зі США - у нас вже є відповідний дозвіл. Окрім того, ми підписали контракт з Чилі», - розповів директор підприємства Ростислав Вовк. Інвестиції в подальше розширення виробництва в 2018 році складуть 2,3 млн євро. В 2019 «Кормотех» відкриє виробничі потужності у Латвії. Підприємство експортує продукцію в 19 країн та входить в ТОП-30 виробників Європи. Станом на січень 2018 року на підприємстві працевлаштовано майже 500 працівників.
«Можливості достойних заробітків тут, в Україні – одна з ключових речей 2017 року», - Олег Синютка звітує перед громадськістю
28 березня 2018
Торік в області відкрили 84 нові виробничі потужності. Про це сьогодні, 28 березня, під час звіту перед громадськістю розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка. «Торік в області відкрили 84 нових виробництва. Практично ми вийшли у 2017 і підтримуємо цю динаміку у 2018 році, коли щотижня на Львівщині ми відкриваємо два нових виробництва. І тих 8 тисяч робочих місць, які створені на Львівщині, є відповіддю на той виклик, який є сьогодні ключовий в соціальному напрямку. Ми повинні дати людям добрий заробіток тут на Львівщині, для того аби унеможливити їхнє бажання шукати роботу за межами країни. Можливості достойних заробітків тут в Україні це одна з ключових речей, які були у 2017 році і яка залишиться у 2018 році», - наголосив Олег Синютка. Серед найбільших нових відкриттів - ТзОВ «Бадер-Аунде Україна», ТзОВ «Електроконтакт», КрагелюндФеніче Холдинг АпС, ТзОВ «Галіція Грінері», ТзОВ «Карпатський вітер», ТзОВ «Ліг Агро», Бистрицьке газове родовище. Сума залучених інвестицій у нововідкриті потужності – понад 150 млн доларів. Прямі іноземні інвестиції залучені в область – 52, 4 млн доларів. Зазначимо, що торік свою роботу продовжив офіс супроводу інвестора, який здійснював постійний супровід понад 400 інвестиційних проектів, база інвестиційних об’єктів складала понад 700 земельних ділянок та площ, на яких раніше розташовувались промислові та інші споруди.
На Львівщині дали старт новим виробничим потужностям деревообробного підприємства
13 березня 2018
Сьогодні, 13 березня, у Кам’янка-Бузькому районі дали старт новим виробничим потужностям підприємства «Львів-ПАК». Основними напрямами діяльності підприємства є лісопильне та стругальне виробництво, виробництво дерев'яної тари (європіддон), торгівля деревиною, надання послуг у лісовому господарстві, виготовлення пелетів (паливних гранул), виробництво вугілля деревного. "Мені дуже приємно, що деревообробна галузь займає одне з провідних місць на теренах Львівщини. Адже кожен четвертий інвестований долар приноситься за допомогою таких підприємств як це. Дуже приємно, що на Львівщині впродовж останніх років дуже динамічно розвивається промисловість, а також деревообробна галузь. Лише за минулий рік нам вдалося створити вісім тисяч робочих місць, відкрити 84 підприємства, 26 з яких - у галузі деревообробки та меблевого підприємства. Таке підприємство як Ваше - є успішним. А успіх - це наша зброя у боротьбі за нашу незалежність та добробут нашої країни", - зазначив під час відкриття перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. Окрім того він також додав: "На цьому підприємстві використовується інноваційне обладнання. Завдяки чому вдалось досягнути того, що це виробництво є безвідходним. Від моменту, коли сюди заходить брус, кругляк - звідси виходить уже готова продукція з доданою вартістю та практично немає відходів". Зауважимо, що підприємство запустило котельню на альтернативних видах палива, яка забезпечує потреби підприємства. Також ввели в експлуатацію комплекс з виробництва вугілля деревного. У 2017 році підприємство отримало ліцензію на виробництво піддонів євростандарту (EUR) та (EPAL). Також було введено в експлуатацію лінію по виробництві комплектуючих для піддона дерев’яного (сировиною якого є відходи лісопильного цеху) та автоматизованої лінії по збиванню піддона дерев’яного євростандарту (EPAL). "Наше підприємство працює упродовж 10 років. З кожним роком у нас збільшується кількість працівників, створюються нові робочі місця. Кожного разу ми вводимо нове обладнання, нові виробничі потужності. Варто зауважити, що нове обладнання автоматизоване та сучасне. Ми переробляємо майже 4 тисячі кубів кругляка. Відходи від виробництва, зокрема обрізки та тирсу, ми переробляємо, запускаємо виробництво гранул та виробництво кубика, який використовуємо при виробництві кінцевого продукту - піддонів та пелет", - зазначив директор підприємства «Львів-ПАК» Андрій Кравчук. Підприємство випускає готовий продукт, швидкість складання піддона на автоматизованій лінії – 5 піддонів в хвилину. Зазначимо, що загальна сума інвестицій у нові лінії складає понад 1 млн євро. Загальна кількість працівників на підприємстві - 200 осіб.
На Львівщині відкрили нові виробничі потужності аграрного підприємства
1 березня 2018
Сьогодні, 1 березня, у Старому Яричеві відкрили нові виробничі потужності ТзОВ "ЛембергМіт". Це м'ясопереробний цех із єдиним в Україні автоматизованим морозильним складом продукції місткістю 4000 тонн. Участь у відкритті взяли заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України - Торговий представник України Наталія Микольська та заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук. "Відкриття будь-якого нового виробництва – це велика перемога, оскільки це нові робочі місця, зростання української економіки. Для нас удвічі більша радість, коли ці підприємства є ще й підприємствами-експортерами. Експортери – це вища ліга бізнесу, це кращі умови праці для працівників, вищі заробітні плати, можливість розширятися. А також це достатньо висока якість продукції, яку вони пропонують на український ринок. Ще більша радість, коли підприємства відкривають у тих галузях, де Україна була чемпіоном, адже наша держава відома своєю високоякісною продукцією переробки тваринництва. Ми спостерігаємо те, що зараз відбувається відновлення підприємств харчового сектору, і первинна переробка продукції тваринництва – це те, що ми зараз спостерігаємо і повинні підтримувати" ,- наголосила Наталія Микольська. Окрім того, вона також додала, що географічне розташування Львівщини, бажання людей тут працювати і навчатися - це те, що зробить наш регіон лідером з точки зору економічного зростання і експорту. Основний вид діяльності підприємства – виробництво м’ясної сировини. Із введенням в експлуатацію м'ясопереробного цеху площа виробничих потужностей збільшилась до 8 595,15 квадратних метрів, з яких 1200 квадратних метрів, який як зазначалось вище - єдиний в Україні автоматизований морозильний склад продукції. "Це приклад, коли підприємство нам демонструє свою віру в Україну та Львівщину, тим самим створює нові робочі місця. На ньому зійшлися воєдино, з одного боку, українські інвестиції і новітні європейські технології, які використовуються в агропромисловому комплексі. Будівництво на Львівщині таких сучасних підприємств зміцнює економіку країни, а технології, які тут застосовуються, відповідають високим стандартам", - зазначила Оксана Стоколос-Ворончук. Більш, ніж 20 вітчизняних фермерських господарств за прямими контрактами вирощують для підприємства свинину найвищої якості, що підтверджено міжнародними сертифікатами. Відтак, ТзОВ «ЛембергМіт» випускає більше 1500 тонн продукції у місяць. "Підприємство спеціалізується на забої свинини, її обвалюванні та постачанні сировини як на українські, так і закордонні ринки. У нас є великі можливості, зокрема обвалювання свинини у кількості 100 тонн щодня. Окрім того, також її заморожування у автоматизованій камері. Відповідно, це є перша черга нашого будівництва, запланована і друга черга, де буде така ж камера, оскільки це – хороший інструмент як для зберігання м’яса, так для його продажу. Наступним нашим кроком стане камера розміром 35 тисяч тонн" ,- розповів директор з виробництва ТзОВ «ЛембергМіт» Віталій Балух. Упродовж 2016-2018рр. підприємство залучило інвестицій понад 20 млн грн власними коштами. Свою продукцію експортують у Гонконг, В’єтнам, Грузію, Анголу, Конго. У 2017 році обсяг експортнованої продукції у зазначені країни склав - 299 520,667 кілограм. Зазначимо, підприємство створили у 2008 році. Станом на лютий 2018 року, на підприємстві працює понад 100 робітників