Пріоритет для України – збільшення кількості прикордонних переходів із нашими сусідами – членами Європейського Союзу, - Олег Синютка

19 березня 2019р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Cьогодні, 19 березня, відбулось відкриття Робочих зустрічей з відпрацювання питань двостороннього співробітництва з удосконалення механізму перетину державного кордону України з країнами Європейського Союзу.

«Україна поставила перед собою чітку мету Євроінтеграції. Громадськість, уряд, парламент, Президент України налаштовані на те, щоб якнайшвидше забезпечити інтеграцію у Євроатлантичні структури. У цьому контексті транскордонне співробітництво є надважливим і пріоритетним сьогодні для України. Настане той час, коли східні кордони України стануть кордонами НАТО і Євросоюзу. На це спрямовані наші цілі і подальші кроки. Безперечно, із наданням безвізу очікувано зросла кількість перетинів кордону. Питання, яке сьогодні стоїть гостро – це збільшення кількості прикордонних переходів між Україною і нашими сусідами – членами Європейського Союзу.  Друге питання – це покращення інфраструктури самих прикордонних переходів. Ми повинні  обов’язково налагодити обмін інформацією, базовими даними для, в першу чергу, боротьби із корупцією. Врегулювання потребує й питання вантажних перевезень », - наголосив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Присутні обговорили низку важливих питань, зокрема, співробітництва з Республікою Польща в частині розбудови дорожньої прикордонної інфраструктури, включаючи проекти, що фінансуються відповідно до міжнародної кредитної Угоди з Республікою Польща, розмежування руху транспорту на під’їзді до міжнародного пункту пропуску «Краковець-Корчова», перспективи відкриття нових пунктів пропуску «Лубня – Волосате», «Лопушанка – Міхновець» організація спільного виїзду для аналізу потреб та можливостей будівництва нових пунктів пропуску, облаштування перед пунктами пропуску зон сервісного обслуговування осіб і транспортних засобів та запровадження електронних черг та механізмів обміну інформацією тощо. Також зосередили увагу на питаннях транскордонного співробітництва та розбудови дорожньої інфраструктури із представниками Словацької Республіки, Угорщини, Румунії.

Зазначимо, робочої зустрічі з консолідації зусиль вдосконалення роботи прикордонної інфраструктури на кордоні Україна – ЄС триватимуть два дні – до 20 березня.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook