Львівська залізниця окреслила перспективи розвитку на 2019 рік

25 березня 2019р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 25 березня, у палаці залізничників «Рокс» відбулась робоча нарада щодо обговорення перспектив розвитку Регіональної філії «Львівська залізниця» в 2019 році. Участь у нараді взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Сьогодні Укрзалізниця є однією з найпотужніших гілок в структурі економіки України. І це треба обов’язково зберегти та нарощувати. Нам сьогодні важливо зберегти невеликі станції, які є на території області. Це важливо з точки зору збереження інфраструктури, адже в перспективі це будівництво навколо неї підприємства, налагодження виробництва. Важливо також всіма силами розвернути рух вантажів в сторону залізниці», - зазначив Олег Синютка.

Також очільник області виокремив перспективні напрямки розвитку області, які потребують залізничних перевезень, серед них: розвиток вугільної галузі, перевезення сипучих для ремонту та будівництва доріг, переорієнтація автомобільних перевезень на залізничний транспорт, використання Львівщини з точки зору широкої і вузької колій.

Про підсумки роботи регіональної філії «Львівська залізниця» у 2018 році розповів головний інженер – перший заступник виконавчого директора  регіональної філії Зіновій Заньків. Зокрема, серед здобутків він виокремив збільшення паса- жиропоту, відкриття Бескидського тунелю, станції Сянки та інше.

Також в межах наради виконавчий директор Регіональної філії «Львівська залізниця» Роман Черніцький окреслив перспективи розвитку на 2019 рік. Серед них реконструкція та капітальний ремонт колії  в т. ч. по Львівській області - 41,5 км, оновлення основних засобів, електрифікація дільниць, ремонт рухомого складу, оновлення ремонтної бази, оновлення моторвагонного рухомого складу, реалізація спільних проектів з органами місцевого самоврядування.

«Реалізовано програму  реконструкції  2 залізничних  переїздів  за сприяння  Львівської ОДА: станція Городок та станція Пустомити. В проекті плану 2019 року заплановано облаштування ще 2 переїздів», - розповів Роман Черніцький.

Окрім цього, серед перспектив розвитку інфраструктури Роман Черніцький виокремив модернізацію пункту пропуску ст. Мостиська-2 для перенесення прикордонного огляду вантажних поїздів з кордону. Як він зазначив, завдяки реалізації проекту досягнуть збільшення пропускної спроможності прикордонного переходу та оптимізацію митних та прикордонних операцій.

Ключові слова:

Львівська залізниця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook