Для представників ОСББ організували семінар з енергоефективності

8 травня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

У вівторок, 7 травня, департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження спільно з проектом ЄС/ПРООН «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень» (HOUSES) організував інформаційний семінар для голів об’єднань співвласників багатоквартирних будинків області.

Під час семінару представники ОСББ Львівської області дізналися про можливості участі у Проекті «HOUSES» та перспективи співпраці з Фондом енергоефективності, на фінансування якого у 2019 році в Державному бюджеті передбачено 1,6 млрд гривень.

Начальник управління енергозбереження Андрій Якубовський розповів присутнім про енергетичний аудит в житловому секторі, а також про сертифікацію енергетичної ефективності будівель.

Довідково:

Проект «HOUSES» надаватиме підтримку об'єднанням співвласників будинків у формуванні, організаційному становленні та подальшому впровадженню енергоефективних рішень. 

Очікується, що з середині 2019 року учасники проекту зможуть самостійно залучати кошти на енергозберігаючі проекти. Також проектом планується широкомасштабна інформаційна кампанія для підвищення обізнаності жителів Львівської області з питань енергозбереження та енергоефективності.

Проект розрахований на два роки і впроваджуватиметься у тісній співпраці з Фондом енергоефективності та Міжнародною фінансовою корпорацією.

Проект запрошує до співпраці: представників ініціативних груп, мотивованих до створення ОСББ, представників житлово-будівельних кооперативів, що мають намір реорганізуватися в ОСББ та представників діючих ОСББ, які потребують підготовки та навчання.

Подати заявку на участь в проекті HOUSES можна за посиланням.

Контактна особа в Львівській області – Ірина Галайко, тел. 050-4163129, e-mail: iryna.halaiko@undp.org , регіональний координатор ПРООН з досягнення Цілей сталого розвитку

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook