В межах круглого столу розглянули роль громадських ініціатив в поширенні позитивного досвіду інформаційно-правового забезпечення власників земель та орендарів

28 травня 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 травня, у приміщенні Жидачівської райдержадміністрації відбувся круглий стіл «Роль громадських ініціатив в поширенні позитивного досвіду інформаційно-правового забезпечення громадян (власників земель та орендарів).

Серед учасників заходу - заступник начальника управління – начальник відділу розвитку аграрної інфраструктури, земельних відносин департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Тетяна Борушок, Представник Уповноваженого Верховної ради з прав людини у Західному регіоні України Світлана Семчишин, представники Головного територіального управління юстиції у Львівській області та Аграрної Палати Львівщини.  

Окрім цього, участь у круглому столі взяли власники земельних ділянок (паїв), агровиробники, представники ОТГ та органів місцевого самоврядування  Жидачівського та Миколаївського районів.

«Захід спрямований на підвищення обізнаності сільських територіальних громад Львівщини із земельною реформою, оскільки, земля є основним національним багатством, що перебуває під особливою охороною держави, то питання, що стосуються ефективного використання землі є першочерговими. Ефективні і сталі земельні відносини залишаються питанням стратегічної важливості, а саме від них залежить соціально-економічний розвиток, а також розвиток агропромислового комплексу», -зазначила Тетяна Борушок.

Відтак, Тетяна Борушок ознайомила присутніх з напрямами підтримки агропромислового комплексу за рахунок програм обласного та державного бюджетів, якими можуть скористатися фермери та агропідприємства, а також поінформувала про нововведення Закону України № 2498-VIII від 10.08.2018р. «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

Також під час зустрічі порушили питання способів захисту права власності на землю, в тому числі захист від рейдерства, дії оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель та збіжжя при Львівській облдержадміністрації, правового механізму оренди земельних ділянок (паїв).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook