Львівські представники важкої атлетики навчались на семінарі Європейської федерації

28 серпня 2019р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У Кам'янці-Подільському з 20 по 24 серпня 2019 року тривав науково-тренувальний семінар Європейської федерації важкої атлетики (EWF) у якому взяли участь п'ятдесят фахівців важкої атлетики з Чехії, Азербайджану, Словаччини, України та Латвії. Від представників України також брали участь 3 тренери (Андрій і Володимир Гентоші та Олександр Товстоног) та 1 спортсмен (Богдан Гоза).

Учасники науково-тренувального семінару EWF щодня проводили по два тренувальних заняття, під час яких працювали над вдосконаленням техніки важкоатлетичних вправ. На тренуваннях використовувалося спеціальне програмне забезпечення, що аналізує техніку ривка і поштовху.

В один із днів навчально-тренувального семінару представник Національного антидопінгового центру України Олександр Ткачук провів лекцію на тему «Антидопінговий контроль в спорті: виклики і перспективи». А для українських делегатів голова навчально-наукового комітету EWF Колін Баклі (Ірландія) окремо провів семінар з сучасного підходу до розвитку тренера.

Окрім обміну досвідом, учасники семінару проводили спільні теоретичні заняття та тренування під час науково-тренувального семінару EWF.

Бонусом для гостей України були майстер-класи найсильніших важкоатлетів Ізраїлю та Латвії, які під час семінару проводили навчально-тренувальні збори у Кам’янці-Подільському.

Ключові слова:

важка атлетика

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook