Маріанна Вільшинська зустрілась із представниками програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні»

16 вересня 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 вересня, керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська зустрілась із представниками програми «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні» (EUACI). Програма співфінансується ЄС та Міністерством закордонних справ Данії.

Під час зустрічі обговорили подальші плани щодо вдосконалення впровадження антикорупційної політики в Україні, що в свою чергу сприятиме зменшенню рівня корупції.

Програма пілотно впроваджується у п’яти містах України, і місто Червоноград Львівської області – одне із них. За словами представників Програми, їх діяльність спрямована на викорінення корупції шляхом впровадження конкретних інструментів.

Заступник керівника апарату Львівської ОДА Оксана Томашук зі свого боку розповіла гостям про впровадження електронних сервісів і програм, спрямованих на спрощення доступу до послуг й інформації, зосередивши увагу на питаннях щодо мінімізації корупційної складової.

Зазначимо, антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні – найбільша програма ЄС в Україні по боротьбі з корупцією.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook