У Музеї визвольної боротьби вшанували пам'ять Героїв російсько-української війни

26 вересня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 вересня, у Музеї визвольної боротьби України відбувся захід «День народження Героя російсько-української війни. Народжені у вересні».

Присутні вшанували пам'ять 53 загиблих і померлих учасників АТО – ООС із Львівщини –  Героїв, які віддали власне життя задля миру та цілісності держави.

На заході були присутні родини загиблих, їх близькі і друзі, учителі, учасники російсько-української війни, представники духовенства, влади та громадськості.

«Єдине, що ми сьогодні можемо зробити для наших Героїв – це гідно пам’ятати їх. Наше життя у наших руках, і за кожен вчинок ми відповідаємо самі: за те що ми зробили, за те, що повинні були зробити, за кожне наше слово. Зараз маємо велику відповідальність перед нашими воїнами. Гріш нам ціна, якщо ми не доведемо справу, розпочату цими хлопцями, до кінця. Ми не можемо відсторонюватись від війни, яка триває у нашій державі. Я щоранку прокидаюсь зі словами: «Україно, свята мати Героїв, зійди до серця мого». Не знаю, що буде завтра, але вірю в те, що усі пролиті сльози були не марними. Щиро вірю, що все буде Україна!» - наголосив заступник голови Львівської облдержадміністрації Тарас Грень.

На захід завітали також морський офіцер, капітан II рангу запасу ВМС ЗС України, громадський діяч, журналіст, актор, режисер Тимур Баротов та матрос Військово-морських сил України Андрій Оприско – моряк зі Львівщини, який повернувся із полону у РФ.

У мистецькій частині заходу брали участь участь тріо «Крайня хата», заслужений артист естрадного мистецтв України Богдан Цісінський, солістка Львівської національної філармонії Лілія Вікарук,  ансамбль духовної пісні церкви Пресвятої Богородиці «Небесні крила».

Організатори заходу – департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації та департамент соціального захисту населення облдержадміністрації.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook