«В України є надійний друг у Європейському Союзі»,- Маркіян Мальський з нагоди Дня незалежності Польщі

18 листопада 2019р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 18 листопада, у Генеральному консульстві Республіки Польща у Львові, відбулись урочистості з нагоди Національного свята - Дня незалежності Польщі. Участь у заході взяв голова Львівської ОДА Маркіян Мальський з дружиною.

«Велика честь з року в рік зустрічатися тут з вами з нагоди незалежності Польщі. Щороку друзів по обидва боки кордону стає більше, адже немає незалежної України без незалежної Польщі, і немає Польщі без України. З такими геополітичними партнерами та стратегічними колегами як Польща, в України є надійний друг у Європейському Союзі. З таким надійним щитом як Україна, Польща має захист від спільного ворога, який досі знаходиться там, де й був. Розвиток наших держав завжди робитимемо разом»,- зазначив Маркіян Мальський.

Зазначимо, що Національне свято - День незалежності Польщі (або Національне свято незалежності) - відзначається щорічно 11 листопада на честь проголошення незалежності держави від панування Російської імперії, Королівства Пруссії та Австрійської імперії в 1918 році.

У Республіці Польща День незалежності є головним національним святом Польщі. Щорічні урочистості відбуваються у багатьох польських містах, проте найбільше святкування за участю вищих керівників держави відбувається у Варшаві на площі Юзефа Пілсудського, перед могилою Невідомого Солдата. Відзначається воно і в усіх дипломатичних представництвах Польщі, у тому числі й в Україні.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook