Для бджолярів організували семінар-нараду

17 лютого 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

В актовому залі  Сокальського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області було проведено семінар – нараду з питань  розвитку бджільництва.

В нараді  взяли участь директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної адміністрації Юлія Шопська, представники Головного управління Держпродспоживслужби області та району, представник Сокальської  райдержадміністрації з питань АПК, пасічники та сільгоспвиробники району.

Під час наради  було обговорено проблемні питання при здійсненні діяльності у сфері бджільництва, вимоги до безпечності і якості продуктів бджільництва, вимоги щодо обробки полів пестицидами та алгоритм дій при виявленні порушень при обробітку рослин хімічними речовинами, профілактику отруєнь бджіл, обговорено пропозиції  пасічників щодо удосконалення чинного законодавства у сфері бджільництва.

Зокрема, Юлія Шопська висвітлила проблемні питання бджільництва Львівської області та інформувала про програми підтримки сільгоспвиробників з державного і обласного бюджетів  у галузі бджільництва та інших галузях сільськогосподарського виробництва.

Під час наради учасники обмінялись досвідом, корисною інформацією та  конструктивними думками у сфері бджільництва.

Ключові слова:

бджолярі

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook